Nieznane dotychczas nikomu informacje z przeszłości o Urszuli Dudziak właśnie ujrzały światło dzienne. Gdyby nie jeden, mały błąd popełniony przez gwiazdę, Dudziak mogłaby dziś prowadzić zupełnie inne życie. O co chodzi? Fani są tego niezmiernie ciekawi.

Urszula Dudziak jest – niepodważalnie – jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków gwiazdą. Artystka swoją karierę zaczynała w latach siedemdziesiątych w Stanach Zjednoczonych, gdzie wydała niemalże pięćdziesiąt płyt!

Sukcesu w karierze zatem nie odniosła tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami – Urszula Dudziak była rozpoznawalna i lubiana także w Ameryce- zarówno Północnej, jak i Południowej, ale też w Azji i na Filipinach.

Jeden z najpopularniejszych jej utworów „Papaya” został wydany w roku 1976.

Niewiele osób jednak zna jeden fakt, który mocno zmienił jej życie…

Dziś mogłaby żyć inaczej!

Jak się okazuje, kobieta dostaje zaskakująco niskie tantiemy za popularny utwór – tylko 2 tysiące dolarów rocznie… Okazało się, że popełniła błąd podczas podpisywania umowy licencyjnej, gdyż ten utwór warty jest znacznie więcej.

- Rozmawiałyśmy z bardzo dobrymi prawnikami i gdy oni zaczęli w tym grzebać, okazało się, że lata temu Michał podpisał jakieś dokumenty związane z licencją. Oboje byliśmy wtedy zielonymi ogórkami i nie za bardzo orientowaliśmy się, co i jak. Usłyszeliśmy, że spokojnie należy nam się od dwóch do trzech milionów dolarów. (…) - mówiła Urszula Dudziak w jednym z wielu udzielonych wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA