Najnowsze informacje ze świata show – biznesu! W jednym a ostatnich odcinków programu rozrywkowego „The Voice of Poland”, doszło do małego nieporozumienia między jurorką a uczestnikiem…Gwiazda została wręcz wygwizdana przez publiczność! O co poszło? Koniecznie zobacz!

Edyta Górniak jest postacią wszystkim znaną. Gwiazda swoją karierę muzyczną rozpoczęła wiele lat temu. Kobieta razem z Michałem Szpakiem, Tomaszem Lachem oraz Aleksandrem Milwiw – Baronem zasiada w jury programu „The Voice of Poland” emitowanego w Telewizji Polskiej.

Mimo iż kobieta nie wzbudza zbyt wielkich kontrowersji, to czasem jej wypowiedzi potrafią mocno zaskoczyć.

Tak też właśnie było podczas ostatniego odcinka programu. Co takiego powiedziała, że publiczność ją wygwizdała?

Publiczność tego nie zapomni!

Sytuacja miała miejsce podczas występu 17 – letniego Miłosza Mogielskiego, który bardzo przypadł do gustu Edycie Górniak.

- Piękny masz wokal, chłopaku. Jesteś rok starszy od mojego syna. Wokal subtelny... Było w tym wykonaniu dużo czułości i delikatności, niewinności mimo tego, że niektóre dźwięki były mocne. A końcówka to po prostu... anioł w postaci męskiej. Jestem absolutnie zauroczona – mówiła zachwycona Edyta Górniak.

Nastolatek zapytany, czy był na jej koncercie, odparł, że nie – był za to na koncercie Michała Szpaka. Po tych słowach Edyta Górniak została „wybuczana” przez publiczność. Cała sytuacja była jednak traktowana z humorem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA