Dzieci księżnej Kate i księcia Williama robią wielką karierę w Internecie po tym, jak do sieci trafiło nagranie z ich udziałem, w którym przepytują znanemu na całym świecie brytyjskiego pisarza i przyrodnika sir Davida Attenborough na temat tego, co czeka świat, jeśli nie zahamujemy procesów degradacji środowiska. Roztropne dzieciaki pary książęcej doczekały się samych pochwał, a wiele osób uważa, że są przeurocze!

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate z wielkimi pochwałami! Wystąpiły w bardzo ważnym wideo!

Do tej pory dzieci najbardziej znanej pary książęcej na świecie były widziane niemal wyłącznie na zdjęciach i to w towarzystwie rodziców, królowej czy innych członków rodziny królewskiej. Jednak dzieci dorastają i zaczynają mieć swoje zdanie. W krótkim wideo, które znalazło się w Internecie możemy zobaczyć, jak George, Charlotte i Louis przepytują Davida Attenborough w sprawie natury!

View this post on Instagram

The Duke and Duchess of Cambridge are delighted to share new photographs of their family with @DavidAttenborough. The photographs were taken earlier this week in the gardens of Kensington Palace, after The Duke and Sir David attended an outdoor screening of Sir David’s upcoming feature film 🎞️ ‘David Attenborough: A Life On Our Planet’. With a shared passion for protecting the natural world, they continue to support one another in their missions to tackle some of the biggest environmental challenges our planet faces. This includes working together on The @EarthshotPrize 🌍 the most prestigious global environment prize in history – further details of which will be shared in the coming weeks. When they met, Sir David gave Prince George a tooth from a giant shark 🦷 the scientific name of which is carcharocles megalodon (‘big tooth’). Sir David found the tooth on a family holiday to Malta in the late 1960s, embedded in the island’s soft yellow limestone which was laid down during the Miocene period some 23 million years ago. Carcharocles is believed to have grown to 15 metres in length, which is about twice the length of the Great White, the largest shark alive today.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Serię pytań do znanego na całym świecie przyrodnika i pisarza otworzył najstarszy syn Williama i Kate, 7-letni Goerge, pytając, który z gatunków wyginie jako następny zdaniem przyrodnika. Sam David Attenborough stwierdził, że to dobre pytanie, ale osobiście chciałby, aby na świecie nigdy nie dochodziło już do wymierania gatunków.

Później 94-letniemu przyrodnikowi pytanie zadała Charlotte, która bez ogródek spytała, czy tak jak ona pisarz uwielbia pająki. To musiało nieźle zdziwić widzów, gdyż mało które dziecko lubi te stworzenia!

2-letni Louis zapytał za to, które zwierzę jest ulubionym pisarza. Jak donosi serwis Pomponik, nagranie obiegło sieć w ciągu chwili obiegło Internet i stało się wielkim hitem. W jeden dzień zyskało 5 milionów wyświetleń, masę polubień i ogrom komentarzy!

Jak informował portal "Życie": ADAM MAŁYSZ POKAZAŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH SWÓJ OGRÓD. TO, CO WŁASNORĘCZNIE W NIM ZROBIŁ WPRAWIA W ZACHWYT. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI

Przypomnij sobie: NIEPOROZUMIENIE MIĘDZY EDYTĄ GÓRNIAK A UCZESTNIKIEM PROGRAMU „THE VOICE OF POLAND”. GWIAZDA ZOSTAŁA WYGWIZDANA PRZEZ PUBLICZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE DOTYCHCZAS NIKOMU INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK. GDYBY NIE MAŁY BŁĄD, GWIAZDA MOGŁABY DZIŚ ŻYĆ ZUPEŁNIE INACZEJ