Pogoda w czwartek mocno zaskoczy Polaków i trzeba będzie mieć się na baczności, gdyż fałszywy krok może kosztować nas wiele, a kierowców zdrowie, a nawet życie! Zachowanie najwyższej ostrożności jest wysoce wskazane, a kilka godzin w wielu miejscach kraju będzie bardzo trudnych.

Ostrzeżenia w tej sprawie wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, cytowany przez Pikio. Sytuacja jest poważna, nie można jej lekceważyć! Chodzi o pogodę.

IMGW ostrzega Polaków przed trudnymi warunkami pogodowymi. Trudno będzie szczególnie na drogach, trzeba się przygotować!

Sytuacja jest poważna, IMGW wydało ostrzeżenia dla wielu regionów w Polsce!

Okazuje się, że zgodnie z prognozami IMGW w wielu miejscach Polski pogoda mocno zaskoczy mieszkańców, a szczególnie narażeni na błąd kosztujący nawet życie będą kierowcy. Chodzi o trudne warunki pogodowe, w szczególności gęsta mgłę. IMGW wydał nawet specjalne ostrzeżenia dla wielu powiatów na Podlasiu, Warmii i Mazurach. Gęsta mgła pojawi się w powiatach: ełckim, gołdapskim, oleckim, augustowskim, sejneńskim, suwalskim i w samych Suwałkach.

- W ciągu najbliższych godzin na wskazanym obszarze będą utrzymywały się mgły powodujące ograniczenie widzialności lokalnie do 100-200 metrów - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w najnowszym komunikacie.

To jednak nie wszystko – pojawią się również intensywne opady deszczu, szczególnie w południowej Małopolsce i w województwie śląskim. Alerty pojawiły się wobec powiatów: żywieckiego, suskiego, nowotarskiego, myślenickiego, limanowskiego, tatrzańskiego, nowosądeckiego oraz Nowego Sącza.

Według prognoz opady będą miały natężenie umiarkowane do silnego – spadnie od 25 do 35 litrów na metr kwadratowy. Alerty pozostają ważne do godziny 10.00 rano w czwartek.

Jak informował portal "Życie": EPISKOPAT POLSKI PODJĄŁ WAŻNĄ DECYZJĘ DLA WIERNYCH KOŚCIOŁA W POLSCE! KAŻDY BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ DO TEGO DOSTOSOWAĆ, TO KLUCZOWE DLA BEZPIECZEŃSTWA

Przypomnij sobie: CO BĘDZIE Z OBCHODAMI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH? 1 LISTOPADA POD ZNAKIEM ZAPYTANIA, EPISKOPAT CZEKA NA DECYZJE RZĄDU, CZY NEKROPOLIE BĘDĄ ZAMKNIĘTE

Portal "Życie" pisał również: WIELKIE SZCZĘŚCIE JEDNEGO Z MIESZKAŃCÓW POLSKI! TRAFIŁ SZÓSTKĘ W LOTTO, MOŻE POSZCZYCIĆ SIĘ OGROMNĄ WYGRANĄ, CAŁA POLSKA CHCE WIEDZIEĆ, KTO TO