Anna Przybylska była aktorką, którą kochali niemal wszyscy. Wstrząsająca wieść o jej przegranej walce z chorobą rozniosła się niezwykle szybko.

Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Przedwczesna śmierć odcisnęła piętno na jej najbliższych oraz wstrząsnęła fanami.

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów

Śmierć Anny Przybylskiej była dla jej męża Jarosława Bieniuka ogromnym ciosem. Musiał zmierzyć się z życiem bez ukochanej i samotnym wychowaniem trójki ich dzieci: Oliwii, Janka i Szymona.

Jarosław Bieniuk jest skłócony ze swoją matką, źródło: Viva.pl
Jarosław Bieniuk jest skłócony ze swoją matką, źródło: Viva.pl
Jarosław Bieniuk jest skłócony ze swoją matką, źródło: Viva.pl

Wraz z upływem czasu Jarosław Bieniuk otworzył się na nowe uczucie. Związał się z Martyną Gliwińską. Wielu sądziło, że Bieniukowi i Gliwińskiej uda się stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Jarosław Bieniuk nie zamierza spędzić reszty życia z Martyną. Ich relacji nie udało się odbudować nawet po tym, jak w marcu na świecie pojawił się ich dziecko.

To cudowna pamiątka po Annie Przybylskiej

Jak informuje tygodnik "Na żywo", Jarosław Bieniuk znalazł nową miłość. Jego wybranką jest znana modelka Zuzanna Pactwa.

Ich związek nie jest łatwy, bo modelka ma wiele zobowiązań zawodowych, które wiążą się z częstymi wyjazdami za granice. Ostatnio jednak coraz częściej można ją przyłapać w Gdyni.

Jarosław Bieniuk jednak wciąż nie zapomniał o swojej ukochanej żonie, Annie Przybylskiej. W końcu para była ze sobą kilka lat.

Anna Przybylska. Źródło: otopress.pl
Anna Przybylska. Źródło: otopress.pl
Anna Przybylska. Źródło: otopress.pl

W ostatnim czasie Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie, na którym wyraził słowa uznania dla Igi Świątczak. Jeden szczegół zwrócił uwagę internautów. Na fotografii ewidentnie widać, że mężczyzna zachował pamiątkę po ukochanej żonie.

Tuż obok telewizora umieszczone jest zdjęcie Jarosława Bieniuka z Anną Przybylską, pochodzące ze sesji zdjęciowej pary dla magazynu „VIVA!”. Widać, że śmierć żony była dla Bieiuka prawidziwym ciosem.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY