Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej życie było jak z bajki. Zawadzka pracowała jako prezenterka i aktorka.

Poprowadziła nawet imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. W pewnym momencie musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Czy Marcelina Zawadzka ma szansę na powrót do „Pytania na śniadanie”?

Marcelina Zawadzka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK)

– mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Ten wpis rozwiewa wszelkie wątpliwości

Fani Marceliny Zawadzkiej nie mogą się doczekać powrotu modelki na szklane ekrany. Okazuje się jednak, że sprawa ta nie jest taka prosta. Jak podaje WP, choć przepowiadano jej powrót na koniec sierpnia, nie doszło do tego. Gwiazda cały czas nie pokazuje się w telewizji.

Trzeba również przyznać, że polityka TVP jest również dość specyficzna. Marcelina nie może mieć pewności, czy nie zostanie zwolniona z dnia na dzień, jak na przykład Tamara Gonzalez. Podobno blogerkę o zwolnieniu Telewizja Polska poinformowała SMS-em.

Miejmy jednak nadzieję, że w Marcelina Zawadzka nie będzie tak źle potraktowana. W ostatnim czasie modelka dodała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które może wskazywać na to, że szykuje się do powrotu na ekrany.

Czasami wszystko odwraca się do góry nogami... Może nadejść taki czas, że uznasz iż wszystko się kończy - a to będzie dopiero początek

- napisała pod postem modelka.

Jednak raczej o roli w „Pytaniu na śniadanie” będzie mogła zapomnieć. Podobno kierownictwo szuka dla niej specjalnego pomysłu na program, którego mogłaby być prowadzącą.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY