Aleksandra Kwaśniewska to polska prezenterka telewizyjna, znana szerokiemu gronu publiczności również ze względu na fakt, że jest córką byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego, oraz jego małżonki, Jolanty Kwaśniewskiej.

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego zrobiła karierę w mediach

39-letnia celebrytka jest z wykształcenia psychologiem, ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie lubi tańczyć – posiada certyfikat instruktorki salsy.

Prywatnie Aleksandra Kwaśniewska jest żoną Jakuba Badacha. Brała udział m.in. w programach tanecznych („Taniec z gwiazdami”), przez lata 2006-2007 pracowała dla stacji TVN jako reporterka w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, była także gospodynią „Kulisów Tańca z gwiazdami”.

Ola Kwaśniewska/screen Instagram @aleksandraleksandrowna
Ola Kwaśniewska/screen Instagram @aleksandraleksandrowna

Następnie pracowała przy produkcjach „Ranking gwiazd” oraz „Mała czarna”, zaś przez pewien czas, w latach 2008-2012 miała własną audycję radiową w stacji Planeta FM – „Niedziela słodko-Kwaśniewska”.

Teraz Ola Kwaśniewska pracuje jako redaktorka magazynu „Viva!”. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie.

Ola Kwaśniewska odpowiedziała uszczypliwej internautce

Już 39-letnia Ola Kwaśniewska od jakiegoś czasu stara się unikać show-biznesu, jednak Instagram to jej konik, chętnie publikuje tam zdjęcia i informacje na temat życia prywatnego.

Zdjęcia córki byłego prezydenta RP chętnie komentują internauci. Jednak nie wszystkie komentarze są przychylne.

Ola Kwaśniewska pokazała prywatne zdjęcie z mężem z wakacji, źródło: Viva.pl
Ola Kwaśniewska pokazała prywatne zdjęcie z mężem z wakacji, źródło: Viva.pl
Ola Kwaśniewska pokazała prywatne zdjęcie z mężem z wakacji, źródło: Viva.pl

O ile „hejt” w Internecie jest codziennością i gwiazdy raczej już się nim nie przejmują, o tyle poruszanie bardzo intymnych tematów może zaboleć.

Jedna z internautek skomentowała pod zdjęciem Oli Kwaśniewskiej fakt, że kobieta jeszcze nie ma dziecka. Najwidoczniej dziewczyna nie pomyślała, że jest to prywatna sprawa i decyzja o potomku należy jedynie do Oli i jej męża.

Zdenerwowana Kwaśniewska krótko skomentowała uszczypliwy komentarz słowami:

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY