Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski w latach 1995-2005. Wtedy też funkcję Pierwszej Damy RP pełniła jego żona, Jolanta Kwaśniewska. Nie ulega wątpliwości, że Polacy ją uwielbiali.

Jolanta Kwaśniewska była niesamowicie aktywna jako Pierwsza Dama. Udzielała się w wielu społecznych akcjach. Dodatkowo wszystkich zadziwiał jej nienaganny styl i klasa. Od samego początku uznawana była za ikonę mody!

Jolanta Kwaśniewska jako Pierwsza Dama zawsze wyglądała szykownie i elegancko. Uwielbiana była nie tylko za swoją niesamowitą osobowość, ale także umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji i niesamowity gust, zawsze zgodny z panującymi trendami.

Jolanta Kwaśniewska / YouTube
Jolanta Kwaśniewska / YouTube

Jolanta Kwaśniewska przeszła niezwykłą metamorfozę. Wygląda olśniewająco

Super Express zwraca uwagę na fakt, że mimo upływu lat Jolanta Kwaśniewska dalej wygląda świetnie. W dalszym ciągu prezentuje się pięknie i elegancko, a teraz postanowiła także zmienić co nieco w swoim wyglądzie.

Zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej w nowym wydaniu pojawiło się na profilu Kayah, która również znalazła się na fotce. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego brała udział w audycji gwiazdy.

„Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce” – ogłosiła Kayah.

Fani natychmiast zauważyli zmianę koloru włosów Jolanty Kwaśniewskiej. Ocenili, że to śmiałe, lecz świetne posunięcie, które może pomóc innym zrozumieć, by wyrażać siebie także w ten sposób.

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! ❤️❤️ Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do...

Posted by Kayah on Wednesday, October 7, 2020

Była Pierwsza Dama założyła także okulary przeciwsłoneczne z niemal przezroczystymi szkłami oraz zieloną suknię w kwiaty. Zrobiła wrażenie!

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE