Kiedy „Big Brother” po raz pierwszy pojawił się na antenie telewizji TVN, podbił serca Polaków. Miliony widzów przed telewizorami z wypiekami na twarzy śledziła losy zamkniętych w Domu Wielkiego Brata uczestników.

Od tamtej pory wszystkie programy typu reality show stały się jedną z ulubionych telewizyjnych rozrywek. Uczestnictwo w tych programach okazało się na wielu prawdziwą furtką do kariery.

Co słychać u uczestnika pierwszej edycji "Big Brothera"?

Klaudiusz Sevković był uczestnikiem pierwszej edycji show „Big Brother”. Mężczyzna cieszył się dużą popularnością wśród widzów i finalnie zajął piąte miejsce w programie.

Udział w „Big Brotherze” otworzył mu jednak drzwi do kariery. Po występie w popularnym show, Klaudiusz nie zniknął ze świata show biznesu. Mało tego, było go nawet więcej.

Sevković z zawodu jest kucharzem. Po „Big Brotherze” otrzymał od stacji teleiwzyjnej swój autorski program "Wielka niespodzianka Klaudiusza", a w 2008 roku inny program - "Klaudiusz & Cooking".

To nieprawdopodobne, jak potoczyło się życie gwiazdy pierwej edycji „Big Brothera”

Nikt się nie spodziewał, że życie Klaudiusza tak się potoczy. Mężczyzna zrobił kulinarną karierę, a ponadto wydał nawet kilka książek, do której należy między innymi "Sękocin od kuchni", czyli historia opowiadająca o przygodach w domu wielkiego brata. Klaudiusz prowadził również audycje reklamowe w Telezakupach Mango.

Choć minęło już tyle lat od emisji pierwszej edycji „Big Brothera” Klaudiusz nie może narzekać na brak rozpoznawalności. Okazuje się, że ludzie często zaczepiają go na ulicy.

Ludzie ciągle zaczepiają mnie na ulicy. I choć nie zawsze pamiętają, jak się nazywam, to dokładnie wiedzą, kim jestem

- powiedział Klaudiusz w rozmowie z portalem wp.pl.

Klaudiusz w tym roku obchodził 50-te urodziny. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem 21-letniej Vanessy-Beverley i 19-letniego Claudio-Tigera.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY