Kiedy „Big Brother” po raz pierwszy pojawił się na antenie telewizji TVN, podbił serca Polaków. Miliony widzów przed telewizorami z wypiekami na twarzy śledziła losy zamkniętych w Domu Wielkiego Brata uczestników.

Od tamtej pory wszystkie programy typu reality show stały się jedną z ulubionych telewizyjnych rozrywek. Uczestnictwo w tych programach okazało się na wielu prawdziwą furtką do kariery.

Jak wyglądają uczestnicy pierwszych edycji Big Brothera?

Karolina Pachniewicz była uczestniczką pierwszej polskiej edycji znanego i lubianego show "Big Brother". Karolina weszła do domu wielkiego brata w 2001 roku. Uczestniczka znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczestników. Opuściła dom jako 7.

Karolina na co dzień nie mieszka w Polsce. Kobieta postanowiła ułożyć sobie życie w Wielkiej Brytanii. Jak podaje Super Express, kobieta praktycznie się nie zmieniła. Wciąż widać w niej tę samą Karolinę co prawie 20 lat temu.

Karolina Pachniewicz. Źródło: showmag.info
Karolina Pachniewicz. Źródło: showmag.info
Karolina Pachniewicz. Źródło: showmag.info

Alicja Walczak była i jest piękną kobietą. Kiedyś zajmowała się modelingiem, a teraz zajmuje się fotografią i malarstwem. Alicja również brała udział w pierwszej edycji Big Brothera.

Życie Alicji nie było łatwe. Była uczestniczka popularnego reality show musiała się zmierzyć z ciężką chorobą - raka drobnokomórkowego płuc. Na szczęście udało jej się wyjść z choroby. Alicja Walczak jest przekonana, że Boża Opatrzność uchroniła ją przed śmiercią.

Alicja Walczak. Źródło: instagram.com
Alicja Walczak. Źródło: instagram.com
Alicja Walczak. Źródło: instagram.com

Niektórzy bardzo się zmienili

Manuela Michalak, dzięki uczestnictwie w pierwszej edycji popularnego reality show, zdobyła sławę w całej Polsce. Ludzie pokochali ją za szczerość, pogodę ducha i uroczy śmiech. Finalnie kobieta zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji legendarnego show.

Po zakończeniu pierwszej edycji Big Brothera Manuela otrzymała masę propozycji do sesji zdjęciowych oraz wywiadów. Kobieta zdecydowanie miała wtedy swoje „5 minut” w show biznesie.

Manuela jest obecnie liderem sprzedaży i menadżerem zespołu w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej. Ponadto kobieta otworzyła swoje biuro, gdzie zajmuje się dystrybucją suplementów zdrowia.

Manuela Michalak. Źródło: viva.pl
Manuela Michalak. Źródło: viva.pl
Manuela Michalak. Źródło: viva.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ