Program „Rolnik szuka żony” od samego początku cieszył się ogromną popularnością wśród widzów i tak zostało do dziś. Obecnie w telewizji emitowany jest już siódmy sezon programu. Okazuje się jednak, że pary które poznały się w poprzednich edycjach nadal mają się bardzo dobrze.

Niektóre pary są ze sobą do dziś!

Jak donosi portal Teleshow, razem są wciąż Ilona i Adrian, którzy brali udział w szóstym sezonie „Rolnik szuka żony”. Jak sami przyznali, na początku mieli wobec siebie wiele wątpliwości, jednak rozmowa rozwiała je wszystkie.

Ilona oraz Adrian na bieżąco publikują zdjęcia ze swojego życia w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani na bieżąco mogą być z tym, co nowego dzieje się w życiu pary. Jak się jednak okazuje, obecnie oboje są niesamowicie szczęśliwi!

View this post on Instagram

Hot or Not? 😅

A post shared by Ilona Kurzeja (@imielinka) on

Nowy ogromny krok w życiu pary!

Jak sami przyznali zakochani, jakiś czas temu postanowili zamieszkać razem, bowiem uważali, że pokonywanie dużych odległości nie ma dłużej sensu.

- Te dojazdy były męczące, dlatego postanowiliśmy zamieszkać razem i wejść na kolejny level w naszej relacji. Stworzyliśmy swoją małą rodzinę - ja, Adrian i stado koni – wyznała Ilona w jednym z wywiadów jakiego udzieliła dla Super Expressu.

Co więcej, Adrian nie ukrywa, że mocno zaangażował się w relację z Iloną, z czym musieli pogodzić się jego bliscy. Obecnie para świetnie się dogaduje i wspólnie dzieli swoją największą pasję, jaką jest gospodarstwo! Życzymy im dużo szczęścia i wytrwałości!

Jak informował portal "Życie": KRZYSZTOF JACKOWSKI ZABRAŁ GŁOS W TEMACIE, KTÓREGO DO TEJ PORY RACZEJ NIE PORUSZAŁ. CO WIZJONER TWIERDZI NA TEMAT DALSZEJ KARIERY IGI ŚWIĄTEK

Przypomnij sobie: POLACY JUŻ NIEBAWEM POŻEGNAJĄ SIĘ Z PROGRAMEM "500 PLUS"? JAKIE KROKI ZOSTANĄ OSTATECZNIE PODJĘTE W TEJ KWESTII

Portal "Życie" pisał również: LOSY BOHATERÓW PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" NABIERAJĄ TEMPA. DAMSKA CZĘŚĆ OGLĄDAJĄCYCH PROGRAM JEST ZACHWYCONA BRATEM PAWŁA