W ostatnim odcinku jednego z ulubionych programów Polaków czyli „Rolnik szuka żony” wydarzenia nabrały tempa. Okazuje się bowiem, że Paweł zabrał swoje wybranki do rodzinnego domu. Tam kobiety mogły poznać tatę bohatera, ale także jego brata, który wzbudził ogromne emocje!

Program "Rolnik szuka żony" dostarcza emocji tysiącom widzów!

Jak informuje portal Plotek, największą uwagę przykuł Robert, czyli brat Pawła. Mężczyzna, tak jak Paweł, nadal mieszka w gospodarstwie i jest zaangażowany w pomoc swojemu ojcu. Jak się jednak okazuje, rolnictwo nie jest całym jego życiem!

Fanki dotarły bowiem już do Instagrama młodego mężczyzny, z którego możemy się dowiedzieć, że Robert jest pasjonatem podróży! Jak się okazuje, mężczyzna odwiedził już chyba wszystkie kontynenty, a zdjęcia z jego wypraw zapierają dech w piersiach.

Dodatkowo Robert uwielbia sport, a szczególnie surfing i nurkowanie. Nie ulega żadnej wątpliwości, że to właśnie dzięki tym zainteresowaniom udało mu się osiągnąć niesamowicie wysportowaną sylwetkę!

View this post on Instagram

#amboy #route66 #america #americanstyle

A post shared by Robert Bodzianny (@jaba0909) on

Fanki programu są pod wrażeniem brata jednego z uczestników!

Damska część publiczności programu natychmiast dostrzegła i doceniła walory brata Pawła. Na Facebooku programu „Rolnik szuka żony” niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek!

- Braciszek jest niezły. Ciasteczko;

- Najfajniejszy u Pawła to jego brat;

- Brat skradł moje serce – to tylko niektóre z ogromnej ilości komentarzy, jakie pojawiły się pod najnowszym postem!

Czy uważacie, że Robert powinien wziąć udział w kolejnej edycji programu i z powodzeniem wygryzłby konkurencję?

Cieszymy się, że odpowiedziała pani na Pawła ofertę :)

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, October 4, 2020

Jak informował portal "Życie": KTO PAMIĘTA TĘ WPADKĘ MARCINA PROKOPA? DZIENNIKARZE NIE MOGLI POWSTRZYMAĆ SIĘ OD ŚMIECHU W PROGRAMIE NA ŻYWO

Przypomnij sobie: ZAMIERZASZ DZIŚ WIECZOREM DŁUŻEJ ZABAWIĆ NA IMPREZIE? LEPIEJ UWAŻAJ PODCZAS POWROTU. OD PÓŁNOCY OBOWIĄZUJĄ NOWE ZASADY

Portal "Życie" pisał również: PANI HALINA PRZECHODZI PRZEZ PIEKŁO! KOBIETA WYCHOWUJE TROJE DZIECI, A JEJ MĄŻ MIESZKA W ICH WSPÓLNYM DOMU Z NOWĄ PARTNERKĄ I CZWÓRKĄ JEJ DZIECI