Portal Wtv przypomniał wpadkę, która chociaż miała miejsce już pięć lat temu to do dziś pamięta ją wiele osób. To, co przytrafiło się Marcinowi Prokopowi rozbawiło widzów do łez!

Chyba nikt tego nie zapomni!

Jak przypomina portal, wpadka miała miejsce w programie „Dzień dobry TVN”, w odcinku prowadzonym przez Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. Para prezenterów prowadziła wywiad z panem Wiesławem. Kiedy zakończyli rozmowę, dziennikarz dalej kontynuował nagranie według planu, czego nie można było powiedzieć o Dorocie Wellman. Prezenterka nie mogła powstrzymać śmiechu!

- Proszę Państwa, musimy chyba wezwać Wieśka, bo coś jest do naprawy, niestety – udało się wydusić Dorocie Wellman.

Zaraz po tym, Marcin Prokop przyznał, że może faktycznie powinni wezwać pana Wiesława i może mężczyzna potrafi naprawić klatki, które są zamieszkane przez ptaki. Wtedy też Dorota Wellman wyjawiła, o co dokładnie chodzi.

- Marcinowi pękły spodnie – powiedziała prezenterka nadal nie mogąc powstrzymać się od śmiechu.

Studio pełne śmiechu!

Wtedy już roześmiała się także cała ekipa obecna w studiu „Dzień dobry TVN, a sam Prokop nie krył zakłopotania.

- Pani w obuwniczym miała taki ruch, że aż jej się buty rozeszły, a mnie się rozeszły spodnie. Taka ekscytacja nastąpiła w ramach programu, że niestety... – powiedział znany prezenter.

- Zapowiedzmy lepiej występ muzyczny, bo trzeba to na tobie zaszyć – kontynuowała Wellman.

- Tylko nie zaszywajcie mi wszystkiego! Same spodnie wystarczą. Przepraszam Państwa najmocniej, no zdarza się najlepszym. Jak to się mówi, z Nowym Rokiem, z nowym krokiem, zapraszamy na występ! – dowcipkował Marcin Prokop.

Nie ulega wątpliwości, że Dorota Wellman i Marcin Prokop to jedna z ulubionych par widzów!

Jak informował portal "Życie": CZY KINGA DUDA PODOŁA TAKIEMU WYZWANIU? CÓRKA PREZYDENTA BĘDZIE PRACOWAĆ W DWÓCH MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE

Przypomnij sobie: ZBLIŻA SIĘ WAŻNE ŚWIĘTO DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. LEKARZE APELUJĄ O ROZSĄDEK W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. CO NA TO MINISTERSTWO ZDROWIA

Portal "Życie" pisał również: PANI HALINA PRZECHODZI PRZEZ PIEKŁO! KOBIETA WYCHOWUJE TROJE DZIECI, A JEJ MĄŻ MIESZKA W ICH WSPÓLNYM DOMU Z NOWĄ PARTNERKĄ I CZWÓRKĄ JEJ DZIECI