Jak doskonale pamiętamy, we wrześniu Andrzej Duda oznajmił, że rolę społecznego doradcy prezydenta będzie sprawować jego córka – Kinga Duda. Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyna praca młodej prawnik.

Ogromne wyzwanie przed córką prezydenta

Jak informuje portal Fakt, córka prezydenta jest także zatrudniona w kancelarii prawnej Maruta Wachta. Kinga Duda pracowała już w tym miejscu, zaraz po zakończeniu studiów, które odbywała na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Przypomnijmy, że na początku bieżącego roku Kinga Duda postanowiła podjąć staż w Londynie, który trwał pół roku. Po stażu córka prezydenta wróciła jednak do kraju. I jak się okazuje, wróciła do pracy we wspomnianej wcześniej kancelarii.

Na ten moment jednak nikt z przedstawicieli Kingi Dudy nie potwierdził doniesień, na temat drugiej pracy młodej pani prawnik. Jedyne rzetelne informacje uzyskali w tym temacie dziennikarze tygodnika „Newsweek”.

Twitter @visegrad24

Jak Kinga Duda poradzi sobie w nowej roli?

Co więcej, Fakt poinformował natomiast, że Kinga Duda jako doradczyni społeczna będzie zajmować się kwestiami reform, jakie można wprowadzić w wymiarze sprawiedliwości.

- Zajmie się projektem dotyczącym instytucji sędziów pokoju. Jest znawczynią prawa amerykańskiego – przekazał dziennikarzom Faktu, współpracownik prezydenta Andrzeja Dudy.

Mężczyzna przekazał także, że Kinga Duda przygotowała już projekt, który spotkał się z dużą aprobatą Zofii Romaszewskiej – również doradczyni prezydenta Andrzeja Dudy.

– Przygotowała doskonałe opracowanie. Była nadzwyczajna, niezwykle kompetentna, zaangażowana, sympatyczna i bardzo normalna – przekazała Faktowi sama Zofia Romaszewska.

Źródło: iwanttoknow9.blogspot.com

Jak informował portal "Życie": EPISKOPAT POLSKI PODJĄŁ WAŻNĄ DECYZJĘ DLA WIERNYCH KOŚCIOŁA W POLSCE! KAŻDY BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ DO TEGO DOSTOSOWAĆ, TO KLUCZOWE DLA BEZPIECZEŃSTWA

Przypomnij sobie: CO BĘDZIE Z OBCHODAMI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH? 1 LISTOPADA POD ZNAKIEM ZAPYTANIA, EPISKOPAT CZEKA NA DECYZJE RZĄDU, CZY NEKROPOLIE BĘDĄ ZAMKNIĘTE

Portal "Życie" pisał również: PO KOLEJNYCH OBIETNICACH RZĄDU POZOSTANIE TYLKO ZŁUDZENIE? PODWYŻKI DLA EMERYTÓW WCALE NIE BĘDĄ TAK WYSOKIE, JAK MÓWIONO NA POCZĄTKU