Jak podaje portal "W TV", Dorota Wellman w szczerym wywiadzie zdradziła, jak rysuje się jej przyszłość w stacji TVN. Czyżby program "Dzień dobry TVN" tracił kolejną uwielbianą przez widzów prowadzącą?

Kolejni gospodzarze "Dzień dobry TVN" odchodzą

Uwielbiany przez widzów program śniadaniowy TVN słynął z profesjonalnej kadry dziennikarskiej prowadzącej "Dzień dobry TVN". Przed kamerami mogliśmy zobaczyć w nim m.in. Piotra Kraśkę, Magdę Młek, czy Kingę Rusin. Ich odejście ze śniadaniówki wzbudziło wśród widzów wiele emocji.

Ostatnio niepokój wzbudził wywiad udzielony przez Dorotę Wellman, która wspólnie z Marcinem Prokopem stanowią zgrany duet od 2007 roku. Wellman wyznała, że zwróciła się do władz stacji z propozycją stworzenia nowego programu, adrespwanego do kobiet.

YouTube

"Nic większego nie zrobię w TVN"

Portal "Plejada" informuje, że dojść miało do spotkania Doroty Wellman z dyrektorem Edwardem Miszczakiem, na którym dziennikarka przedstawiła kilka swoich pomysłów na nowe programy. Żaden z nich nie spotkał się jednak z aprobatą ze strony Miszczaka. W wywiadzie udzielonym "Zwierciadłu" Dorota Wellman dość sceptycznie wypowiedziała się o swojej przyszłości w TVN.

"Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą" - powiedziała. "Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość. Chcą wiedzieć, jak zrównać płace, jak walczyć o swoją pozycję, jak się nieustannie rozwijać" - dodała.

YouTube

Jak na razie nie pojawiła się informacja o tym, że Dorota Wellman planuje porzucić pracę na planie "Dzień dobry TVN". Nie oznacza to jednak, że taka decyzja nie zapadnie. "Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie "Perfekcyjnej pani domu". Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji" - zdradziła w "Zwierciadle" Wellman.

Wyobrażacie sobie "Dzień dobry TVN" bez obecności Doroty Wellman?

To też może cię zainteresować: Najnowsze doniesienia o jednym z uczestników popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Internauci zauważyli jeden szczegół, który mówi wszystko

Zobacz, o czym jeszcze pialiśmy w ostatnich dniach: Aż trudno uwierzyć w to, co przeżyła pacjentka jednego ze szpitali. Kobieta nagrała wszystko przed tym, jak odeszła

O tym się mówi: Padł nowy rekord liczby zakażeń w Polsce. Nie wygląda to dobrze. Szczera wypowiedź profesora Krzysztofa Simona. Padły mocne słowa