Całkiem nowe informacje o jednym z uczestników aktualnej edycji popularnego programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony”. Internauci dopatrzyli się jednego, małego szczegółu u Dawida – ten znak mówi wszystko! O co zatem chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, popularny program telewizyjny o charakterze rozrywkowym „Rolnik szuka żony” od samego początku emisji, czyli od kilku lat cieszy się nieustającym zainteresowaniem i uwielbieniem ze strony tysięcy Polaków.

Polacy lubią oglądać zmagania rolników oraz ich poszukiwania ukochanej, gdyż prędzej nie mieli szczęścia w miłości.

Okazuje się, że program ten często spełnia swoje założenia! Wiele par, które poznały się w programie zostaje razem także dalej, tworząc niesamowicie zgrane duety i zakładając rodziny.

Ponadto, nawet jeśli uczestnika nie spotka szczęście w programie, sam fakt uczestnictwa w nim robi z niego osobę rozpoznawalną, zatem zazwyczaj do takich osób zgłaszają się inne osoby, które także poszukują miłości.

Po ostatnio emitowanym odcinku widzowie spostrzegli coś, co jasno wskazuje na sytuację w życiu Dawida, jednego z uczestników obecnej, siódmej edycji.

Internauci zauważyli jeden, mały szczegół

Z racji, że program nagrywany był trochę wcześniej, uczestnicy do momentu emisji w telewizji nie mogą zdradzać, co aktualnie dzieje się u nich w życiu.

Jak się okazało, Dawid ostatnio ustawił na swoim Facebooku nowy status: „wolny” - czy to oznacza, że nie znalazł w programie miłości? Fani są tego pewni.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA