Program „Rolnik szuka żony” od samego początku emisji uzyskał ogromną popularność wśród Polaków. Wiele osób z zaangażowaniem ogląda każdy odcinek i nieustannie śledzi losy bohaterów, nie tylko w programie, ale także i w prywatnym życiu.

Program budzi ogromne emocje!

Jak donosi portal Radio Zet ostatnio jednak zachowanie kilku bohaterów popularnego programu mocno wpłynęło na ich ocenę w oczach fanów.

Na samym początku widzowie skomentowali niestosowane zachowanie Józefa, który to pozwalał sobie na dość niestosowne „komplementy”, a dodatkowo nie krępował się dotykać kandydatki na wizji!

Sympatią widzów nie cieszy się także Mateusz, który zabiega o względy Magdaleny. Co więcej, fani programu zauważyli, że trzy spośród kandydatek brały już wcześniej udział w innych programach!

Okazuje się, że podczas emisji czwartego odcinka nowego sezonu programu „Rolnik szuka żony” uwagę widzów szczególnie mocno przyciągnęła jedna z kandydatek, która pojawiła się w gospodarstwie Dawida.

Instagram @rolnikszukazonytvp

Mocna krytyka widzów!

W domu Dawida pojawiły się trzy kobiety: Martyna, Magda i Agnieszka. Kiedy razem z Dawidem odbywały pierwszy spacer po jego gospodarstwie, Martyna i Agnieszka wyznały, że panicznie boją się kur.

- Ja mam traumę z dzieciństwa co do kur. Kiedyś kogut wskoczył mi na głowę i od tamtej pory boję się kur – powiedziała Agnieszka.

- One mnie przerażają. Zaraz myślę, że mnie podziobią – zaznaczyła Martyna.

Obserwatorzy instagramowego profilu programu „Rolnik szuka żony” niemal natychmiast mocno skomentowali zachowanie Agnieszki. Jak się okazuje 22 – latka pochodzi z Trzydnika, a przyznaje, że boi się kur.

- Dziwię się, że moja rodaczka z Trzydnika ma awersję do kur, chociaż pochodzi ze wsi i wśród kur się wychowała. Najgorzej jak z dziada robi się pan;

- Też to zauważyłam, wielką miastowa zgrywa, a ze wsi pochodzi pfff;

- Jak ktoś chce mieszkać na wsi i boi się kury, to słabo to widzę – komentowali obserwatorzy profilu.

Jak zatem dalej potoczą się losy Agnieszki w programie "Rolnik szuka żony"? Czy kobieta zostanie wybranką Dawida?

Instagram @rolnikszukazonytvp

Jak informował portal "Życie": GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY PRZESTRZEGA POLAKÓW! JEDEN Z PRODUKTÓW ZOSTAŁ WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY. SPRAWA JEST BARDZO WAŻNA

Portal "Życie" pisał również: TYMI WYDARZENIAMI ŻYLI WSZYSCY POLACY. POJAWIAJĄ SIĘ NIEZNANE DOTĄD FAKTY W SPRAWIE MACIEJA ALEKSIUKA. CO TAKIEGO SIĘ WYDARZYŁO