Program „Rolnik szuka żony” od samego początku emisji przyciągał przed ekrany telewizorów mnóstwo widzów. Mimo, że właśnie emitowany jest siódmy sezon, to popularność show nie maleje, a widzowie z zainteresowaniem śledzą perypetie bohaterów.

Nikt nie spodziewał się takiego wyznania!

Jak donosi portal RMF FM, w ostatnim odcinku jeden z uczestników zdobył się na dość odważne wyzwane, a widzowie dostrzegli pewne braki. O co dokładnie chodzi?

Jeden z uczestników programu, a dokładnie 66 – letni Józef wyjawił długo skrywaną tajemnicę. Jak się okazuje, bliscy nie wspierają go w jego decyzji i są przeciwni, aby mężczyzna brał dalej udział w programie.

- Chcę kochać i być kochany. Mama na mnie krzyczy, że się filmów naoglądałem, że tylko w filmie jest taka miłość. Mam jej trochę za złe, że mi nie kibicuje…. Tak samo moje dzieci. Zaraz się popłaczę... – wyznał Józef nie kryjąc swojego wzruszenia.

View this post on Instagram

"Samotność to taka straszna trwoga"

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jak dalej potoczą się losy bohaterów?

Warto zaznaczyć, że Józef w swoim gospodarstwie gości trzy kobiety: Grażynę, Ewę oraz Apolonię. Panie od samego początku zaczęły ze sobą rywalizować, jednak mężczyzna twierdzi, że na razie wszystkie z nich traktuje na równi.

Co więcej, widzowie programu „Rolnik szuka żony” zauważyli, że producenci postanowili usunąć z odcinka scenę, która była obecna w zapowiedzi programu. Chodzi tutaj o moment kiedy Józef złapał jedną z pań za biust!

- Za chwilę nie będziemy Pana Józefa oglądać w ogóle, bo wszystkie sceny będą wycięte i nie będzie z czego wybrać... W zapowiedzi odcinka pokazaliście zespół niespokojnej ręki, a teraz to usunęliście... – skomentował jeden z widzów.

Co więcej, nie tylko Józef był uradowany z powodu przyjazdu pań. Swojej radości nie krył także Maciek, który otwarcie mówi, że największe szanse ma u niego Monika. Natomiast Dawid nie kryje, że największą sympatią darzy na ten moment Martynę.

Jak informował portal "Życie": WICEMINSITER ZDROWIA WYJAWIŁ, JAK MINISTERSTWO ZDROWIA ZAMIERZA PORADZIĆ SOBIE Z PANDEMIĄ. JAKIE KROKI ZOSTANĄ PODJĘTE

Przypomnij sobie: JERZY FEDOROWICZ CODZIENNIE MUSI MIERZYĆ SIĘ Z POWAŻNĄ CHOROBĄ. AKTOR PRZECHODZI NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE

Portal "Życie" pisał również: MIJA KOLEJNY ROK, ODKĄD ANNY PRZYBYLSKIEJ NIE MA Z NAMI. WZRUSZAJĄCE SŁOWA MAMY AKTORKI, KTÓRA PRZYCHODZI NA MIEJSCE OSTATNIEGO SPOCZYNKU CÓRKI