Anna Przybylska to aktorka, którą kochały miliony Polaków. Niezwykle piękna, a zarazem skromna i wiecznie uśmiechnięta kobieta podbiła serca nie tylko męskiej części publiczności. Niestety, odeszła od nas o wiele za wcześnie.

Ogromny smutek

Anna Przybylska chorowała na nowotwór trzustki. W lipcu 2013 wycięto jej guza trzustki, jednak operacja nie przyniosła oczekiwanych skutków. Aktorka odeszła od nas dokładnie sześć lat temu, 5 października 2014 roku.

Mimo iż od śmierci znanej aktorki minęło już sześć lat, to pamięć o niej jest nieśmiertelna. Na jej grobie nieustannie pojawiają się znicze oraz kwiaty, które przynosi tutaj nie tylko rodzina Ani Przybylskiej, ale także jej wierni fani oraz przyjaciele. Wszystkim, nawet dziś, niezmiernie trudno jest pogodzić się ze śmiercią aktorki.

Mama Anny Przybylskiej ciepło wspomina swoją ukochaną córkę

Osobą, która na grób Anny Przybylskiej przychodzi regularnie jest oczywiście mama aktorki – Krystyna Przybylska. Podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Fakt, kobieta odważyła się na wyjawienie swoich wspomnień o córce.

- Anię lubili wszyscy, kochano ją, a przecież była zwyczajną dziewczyną. Ona po prostu miała ogromną charyzmę – powiedziała Krystyna Przybylska.

- Jestem bardzo dumna z moich córek. Dziękuję wszystkim za pamięć o Ani i za życzliwość – dodała po chwili kobieta.

Nie ulega wątpliwości, że Anna Przybylska była jedną z najbardziej uwielbianych aktorek wśród Polaków. Jej śmierć ogromnie wstrząsnęła nie tylko fanami, ale i całym środowiskiem aktorskim. Do dziś aktorka jest niezwykle ciepło wspominana przez swoich kolegów z branży.

Jak informował portal "Życie": WICEMINSITER ZDROWIA WYJAWIŁ, JAK MINISTERSTWO ZDROWIA ZAMIERZA PORADZIĆ SOBIE Z PANDEMIĄ. JAKIE KROKI ZOSTANĄ PODJĘTE

Przypomnij sobie: JERZY FEDOROWICZ CODZIENNIE MUSI MIERZYĆ SIĘ Z POWAŻNĄ CHOROBĄ. AKTOR PRZECHODZI NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE

Portal "Życie" pisał również: KAŻDEGO DNIA PADAJĄ NOWE REKORDY ZAKAŻEŃ W POLSCE. NIE WYGLĄDA TO OBIECUJĄCO. SZCZERA WYPOWIEDŹ WIRUSOLOGA NA TEMAT SYTUACJI W KRAJU