Sprawa Macieja Aleksiuka wstrząsnęła całą Polską. Ciało młodego mężczyzny wyłowiono z Odry. Nieustannie pojawiają się kolejne pytania dotyczące tego, co doprowadziło do tak ogromnej tragedii.

Sekcja zwłok nie dała odpowiedzi na pytania

Jak podaje Gazeta Wrocławska lekarze przeprowadzili już sekcję zwłok 20 – latka i uzyskali pierwsze wyniki. Okazuje się jednak, że na ten moment nie jest możliwe ustalenie konkretnych przyczyn śmierci Macieja. Obecnie wyklucza się udział osób trzecich.

- Przyczyny zgonu nie udało się ustalić – poinformowali lekarze.

Kolejnym krokiem, który zostanie podjęty w sprawie Macieja Aleksiuka będą badania toksykologiczne. Pozwolą one ustalić czy młody mężczyzna w chwili tragedii nie znajdował się pod wpływem alkoholu, narkotyków lub też jakichkolwiek innych substancji chemicznych, które mógł zażyć samodzielnie lub też, które mogły zostać podane mu bez jego wiedzy.

Screen z nagrania z monitoringu sprzed klubu. YouTube: tvwalbrzych

Kim był tajemniczy mężczyzna z klubu?

Co więcej, policja ustaliła tożsamość mężczyzny, z którym Maciej Aleksiuk pokonał trasę od klubu X-Demon do Odry. Okazuje się jednak, że w chwili, w której doszło do tragedii, Maciej Aleksiuk był sam.

- Ojciec i wujek dostali nagranie z monitoringu, na którym widać, że ten mężczyzna zostawia mojego brata w okolicach Odry. Brat przeskakuje przez barierkę, zbiega po skarpie. Nie był widoczny moment, jak wpada do wody – wyjaśnił brat Macieja Aleksiuka – Mateusz.

Jak się okazuje policja przesłuchała już zidentyfikowanego mężczyznę. Informator, zaangażowany w sprawę przekazał Gazecie Wrocławskiej, że mężczyźni rozdzielili się tuż przed tragedią. Nadal trwa więc dochodzenie, które ma wyjawić, co przyczyniło się do tak tragicznego finału.

YouTube: tvwalbrzych

Jak informował portal "Życie": GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY PRZESTRZEGA POLAKÓW! JEDEN Z PRODUKTÓW ZOSTAŁ WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY. SPRAWA JEST BARDZO WAŻNA

Portal "Życie" pisał również: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY MOCNO SKRYTYKOWAŁA OBECNY ZWIĄZEK SKOCZKA. "ZAZDROSNA MOGŁABYM BYĆ O MONICĘ BELLUCCI..."