Jak przypomina portal Super Express, Iga Świątek odniosła w czwartek niewątpliwy sukces. Polka wygrała bowiem półfinał, w którym zmierzyła się z Nadia Podorską. Wygrana ta zapewniła tenisistce awans do finału, który odbędzie się już jutro. Nasza tenisistka zagra tam przeciwko Amerykance - Sofii Kenin. Kibice nie mogą się już doczekać!

Krzysztof Jackowski wyraził swoje zdanie na temat sportu!

Jak się jednak okazuje, jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że dokładnie wie, jak będzie przebiegać finał, w którym weźmie udział nasza tenisistka. Swoją wizję przekazał dziennikarzom portalu Sport Super Expressu. Co takiego zobaczył wizjoner i czy jego słowa mogą napawać nas nadzieją?

Krzysztof Jackowski nie ukrywa, że nasza polska tenisistka ma przed sobą ogromne wyzwanie. Według jego wizji, Polka będzie miała dużo problemów, aby wyjść z rywalizacji obronną ręką, szczególnie podczas drugiego seta. Finalnie jednak, według jasnowidza, Iga wygra finał i już w sobotę odniesie kolejny sukces!

Źródło: tennismajors.com

Co takiego zobaczył wizjoner w swoich wizjach?

- Ja mam wrażenie, że Polka ma dużą szansę. Moje odczucie jest takie: wygra pierwszego seta, drugiego wygra jej rywalka, zaś ten decydujący set będzie niezwykle emocjonujący i dosyć długi, ale ostatecznie po zwycięstwo sięgnie Iga Świątek. Życzę jej tego z całego serca – przekazał portalowi Krzysztof Jackowski.

Czy wizjoner ma rację, co do zbliżającej się rozgrywki? Miejmy nadzieję, że tak i Iga Świątek bez problemu wygra finałowe starcie! A nam, na ten moment, nie pozostaje nic innego jak już jutro mocno trzymać kciuki za naszą niesamowitą tenisistkę!

Źródło: polishnews.co.uk

Jak informował portal "Życie": KTO PAMIĘTA TĘ WPADKĘ MARCINA PROKOPA? DZIENNIKARZE NIE MOGLI POWSTRZYMAĆ SIĘ OD ŚMIECHU W PROGRAMIE NA ŻYWO

Przypomnij sobie: ZAMIERZASZ DZIŚ WIECZOREM DŁUŻEJ ZABAWIĆ NA IMPREZIE? LEPIEJ UWAŻAJ PODCZAS POWROTU. OD PÓŁNOCY OBOWIĄZUJĄ NOWE ZASADY

Portal "Życie" pisał również: LOSY BOHATERÓW PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" NABIERAJĄ TEMPA. DAMSKA CZĘŚĆ OGLĄDAJĄCYCH PROGRAM JEST ZACHWYCONA BRATEM PAWŁA