Program Graham Norton Show cieszy się sporą popularnością. W jednym z odcinków, goście show mieli opowiedzieć ich zdaniem najbardziej żenujące historie z wesel, w których brali udział.

Wstrząsająca historia!

Jak informuje portal Wirtualna Polska, Shawn przedstawił podczas show tak niecodzienną historię, że widzowie uznali ją za najlepszą ze wszystkich! O co dokładnie w niej chodziło?

Jak opowiedział mężczyzna, od samego początku dzień zaślubin przebiegał według planu. Na samym początku odbył się oczywiście ślub w kościele, a następnie Młoda Para oraz goście weselni przenieśli się na salę. Tam też odbyło się powitanie oraz pierwszy taniec. Kiedy emocje nieco opadły rozpoczęły się przemówienia. Jako pierwszy zabrał głos świeżo upieczony Pan Młody.

- A teraz zagramy w grę – rozpoczął przemówienie.

Pan Młody zwrócił się do gości, aby wszyscy wstali a następnie sprawdzili, czy na spodniej stronie swoich talerzy mają czerwone naklejki. Jeśli ich nie mają – mogą usiąść, jeśli zaś mają powinni pozostać na stojąco. Nikt jednak nie spodziewał się, do czego ma prowadzić ta zabawa.

YouTube

Tej sytuacji długo nikt nie zapomni!

Wszyscy goście, oprócz ośmiu mężczyzn usiedli, wtedy też Pan Młody rozpoczął swoje przemówienie.

- Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną – wyjawił mężczyzna.

- Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa – zakończył przemówienie świeżo upieczony Pan Młody, po czym opuścił salę.

Widzowie w programie Grahama Nortona byli zaskoczeni tą historią. Opowiadający nie wyjawił jednak, jak dalej potoczyło się życie Młodej Pary.

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK POKAZUJE SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE. MĘŻCZYZNA NIE MA SKRUPUŁÓW W STOSUNKU DO SWOJEJ BYŁEJ ŻONY

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY PRZESTRZEGA POLAKÓW! JEDEN Z PRODUKTÓW ZOSTAŁ WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY. SPRAWA JEST BARDZO WAŻNA

Portal "Życie" pisał również: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY MOCNO SKRYTYKOWAŁA OBECNY ZWIĄZEK SKOCZKA. "ZAZDROSNA MOGŁABYM BYĆ O MONICĘ BELLUCCI..."