Anna Przybylska była aktorką, którą kochali niemal wszyscy. Wstrząsająca wieść o jej przegranej walce z chorobą rozniosła się niezwykle szybko.

Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Przedwczesna śmierć odcisnęła piętno na jej najbliższych oraz wstrząsnęła fanami.

Anna Przybylska cierpiała na nowotwór trzustki, jednak teraz, po kilku latach, okazało się, że nie był on jedyną chorobą, z którą przyszło jej się mierzyć.

Na co jeszcze chorowała Anna Przybylska?

Jak przypomina portal Lelum, informacja o śmierci Anny Przybylskiej sprawiła, że cały kraj znalazł się w żałobie. Nie tylko jej bliscy, ale wszyscy współpracownicy oraz fani byli zdruzgotani, zapamiętali ją jako dobrą aktorkę.

Anna Przybylska. Źródło: Youtube
Anna Przybylska. Źródło: Youtube

Jednak teraz na jaw wyszło, że mierzyła się z czymś więcej niż nowotworem trzustki. Już przed zdiagnozowaniem go miała niepokojące dolegliwości, jednak nigdy nie skarżyła się publicznie na jakiekolwiek bóle i choroby. Właśnie dlatego prawdę ujawniono dopiero teraz.

W książce Macieja Drzewickiego i Grzegorza Kubickiego „Ania” znajdziemy informacje, że aktorka kochała być osobą aktywną, była ciągle w ruchu, żyła bardzo zdrowo. Jednak znienacka zaczęła cierpieć na coraz mocniejsze bóle żołądka, zmęczenie i brak sił oraz bóle głowy.

Okazało się, że Anna Przybylska cierpiała na depresję.

„Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie” – napisano w książce.

Anna Przybylska. Źródło: Youtube
Anna Przybylska. Źródło: Youtube

„Stresem i obowiązkami można także tłumaczyć to, że w ciągu trzech lat Ania mocno schudła. Nawet zdrowy tryb życia jest tu dobrym wytłumaczeniem. Przecież dużo biega, odżywia się coraz sensowniej – nie powinno nikogo dziwić, że to przynosi pozytywne efekty dla sylwetki. A wyglądała przecież olśniewająco” – wspominają autorzy.

Raka trzustki zdiagnozowano w 2013 roku, a już w 2014 roku Anna Przybylska odeszła.

Przypomnij sobie o… SĄ JUŻ PIERWSZE EFEKTY PRACY KINGI DUDY, JAKO DORADCY PREZYDENTA. CZY TO ZADOWOLI KRYTYKÓW

Jak informował portal Życie: BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA POLAKÓW! JAK NALEŻY SIĘ ZACHOWAĆ, KIEDY DZWONI DO NAS NUMER, KTÓREGO NIE ZNAMY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: MIESZKAŃCY NIE STOSUJĄ SIĘ DO ZASAD OBOWIĄZUJĄCYCH W ŻÓŁTEJ STREFIE? POLICJANCI INTERWENIOWALI JUŻ KILKASET RAZY