Oliwia Bieniuk na początku była znana w celebryckim światku ze względu na to, że jest najstarszą córką zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej. Z czasem jednak coraz częściej zaczęła pojawiać się w mediach nie tylko w tym kontekście, aż w końcu internauci zaczęli kojarzyć ją także z jej własnych poczynań.

Oliwia Bieniuk wyznała, co działo się po śmierci Anny Przybylskiej

Córka Anny Przybylskiej za niespełna dwa tygodnie skończy już 18 lat. Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku. Pozostałe dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, bracia nastolatki, to Jan i Szymon.

Oliwia Bieniuk/screen Instagram
Oliwia Bieniuk/screen Instagram

W chwili śmierci aktorki Oliwia Bieniuk miała niecałe 12 lat – jej mama umarła 5 października 2014 roku. Dziś 17-letnia dziewczyna dobrze pamięta ten dzień, jednak przez lata nie chciała myśleć o bolesnych wspomnieniach. Teraz postanowiła się zwierzyć.

Jak podaje Pikio, Szymon, czyli najmłodszy z rodzeństwa, w ogóle nie pamięta swojej mamy. Najwięcej przeżyć związanych z Anną Przybylską ma Oliwia, która dobrze pamięta, czym kierowała się Anna Przybylska i jakie priorytety powinny mieć w życiu jej dzieci.

- Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała – wspomina mamę.

- Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy – mówiła.

Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk wspomina, że w dzień śmierci mamy już czuła, że to się wydarzy. Specjalnie nie odbierała telefonu.

- Nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom – wyznała.

Przypomnij sobie o… BUDOWA DRUGIEJ LINII METRA WARSZAWSKIEGO TRWA W NAJLEPSZE. CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ NA MIEJSCU? NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWY ZAKUP DOTARŁ JUŻ DO MIASTA, KTÓRE INWESTUJE W KOMFORT PASAŻERÓW. TO PIERWSZY POJAZD Z DRUGIEJ TRANSZY ZAMÓWIENIA

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM. SANEPID PODJĄŁ DECYZJĘ O DALSZYCH KROKACH