Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Nie dość, że show gromadzi tłumy widzów przed telewizorami, to jeszcze są oni żywo zainteresowani miłosnymi podbojami oraz perypetiami rolników i ich wybranek. To zainteresowanie nie kończy się jedynie na programie – jego uczestnicy, o ile zyskają sporą sympatię widzów, są lubiani i chętnie obserwowani przez fanów także po zakończeniu swojej kariery na telewizyjnych ekranach.

Rolnik szuka żony/screen Youtube @Rolnik szuka żony TVP
Rolnik szuka żony/screen Youtube @Rolnik szuka żony TVP

TVP odpowiada na krytykę widzów programu „Rolnik szuka żony”

W siódmym sezonie programu „Rolnik szuka żony”, choć to dopiero początki, dzieje się naprawdę wiele. Jeden z uczestników zdecydowanie podpadł widzom.

Mowa rzecz jasna o 66-letnim Józefie, który grał z kandydatkami na partnerki w bule, rzucał dwuznaczne teksty i zbytnio zbliżał się do kobiet, twierdząc, że chce wyjaśnić im zasady gry.

Widzowie „Rolnika” byli zbulwersowani. Na oficjalnych profilach TVP pojawiła się masa negatywnych komentarzy. Jak podaje Radio ZET, stacja w końcu wydała komunikat w tej sprawie.

Józef z programu "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube
Józef z programu "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube

„Posty zawierające wulgaryzmy lub po prostu obraźliwe niezależnie od tego czy dotyczą Józefa, redakcji czy innych komentujących (co akurat zdarza się najczęściej) były, są i będą usuwane” – napisano.

To jeszcze bardziej rozsierdziło internautów.

„Tak wam zależy na dobrym imieniu pana Józefa? Trzeba było podczas nagrań JEGO cenzurować” – oburzali się.

Przypomnij sobie o… NIESAMOWITE WIEŚCI O SYNU MILIARDERA JANA KULCZYKA, MIAŁ WIELKI GEST! SEBASTIAN KULCZYK PRZEKAZAŁ POTĘŻNY CZEK DLA JEDNEGO ZE SZPITALI W POLSCE

Jak informował portal Życie: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ OSTRZEGA. W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ NIESAMOWICIE NIEBEZPIECZNIE

Portal Życie pisał również o… OGROMNY WYCIEK DANYCH OSOBOWYCH POLAKÓW. HAKERZY UJAWNILI NUMERY PESEL I INNE PERSONALIA WIELU OSÓB. JAK SPRAWDZIĆ, CZY NASZE DANE SĄ BEZPIECZNE