Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Nie dość, że show gromadzi tłumy widzów przed telewizorami, to jeszcze są oni żywo zainteresowani miłosnymi podbojami oraz perypetiami rolników i ich wybranek. To zainteresowanie nie kończy się jedynie na programie – jego uczestnicy, o ile zyskają sporą sympatię widzów, są lubiani i chętnie obserwowani przez fanów także po zakończeniu swojej kariery na telewizyjnych ekranach.

Widzowie bacznie obserwują kolejne zmiany, jakie zachodzą w ich ulubionym show, a także wszelkie medialne doniesienia.

„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube
„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube
„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube

Co działo się w ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony”?

Rozpoczął się już siódmy sezon programu o rolnikach, który wzbudza ogromne zainteresowanie. Widzowie zdążyli nieco poznać bohaterów. Tym większe wrażenie wywierają na nich zachowania niektórych z nich – przede wszystkim Józefa.

Jak przypomina Plotek, w tej edycji wśród rolników jest także kobieta. W ostatnim odcinku uczestnicy zaprosili do siebie potencjalnych kandydatów oraz kandydatki na drugą połówkę. Niestety, nie obyło się bez rozczarowań, a Maciej do samego końca nie wiedział, kogo zaprosić.

Rolniczka Magda z kolei pytała kandydatów o sfery intymne, po czym sama zwierzała się ze swoich sekretów.

- Po tej grze niektórzy bardzo stracili w moich oczach – ujawniła, gdyż wcześniej pozwalała kandydatom pytać się nawzajem o niewygodne szczegóły.

Kandydatki Pawła malowały dla niego obrazy pokazujące, jakie jest ich wyobrażenie życia na wsi.

Z kolei Józef postanowił zagrać w bule ze swoimi kandydatkami. 66-latek rzucał różne dwuznaczne teksty, zbliżał się do kobiet, twierdząc, że chce wyjaśnić im zasady gry.

- Czułaś jak cię popchnąłem? – pytał jedną z kandydatek.

Józef z programu "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube
Józef z programu "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube

Fani byli zszokowani poziomem zachowania oraz żartów Józefa.

„Dziadek przechodzi sam siebie. Dziwię się, że jeszcze nie dostał w twarz”, „Nie wytrzymam... Byle pomacać, to jakaś porażka dosłownie, psuje cały program!”, „Jego zaloty są żenujące. Oglądając to, aż się krzywiłam”, „No co za zbereźnik. Macanki jak u Jana i Mikołaja” – to tylko niektóre z opinii niezadowolonych internautów na oficjalnej stronie show „Rolnik szuka żony”.

Co sądzicie o postępowaniu Józefa?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOLEJNA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM. TYM RAZEM ZACHOROWAŁA NAUCZYCIELKA

Jak informował portal Życie: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI

Portal Życie pisał również o… ANDRZEJ DUDA GŁĘBOKO ZASMUCONY INFORMACJĄ O ODEJŚCIU WIELKIEGO POLAKA. "ŻEGNAMY DZIŚ CZŁOWIEKA NIEZWYKLE ZASŁUŻONEGO"