Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Nie dość, że show gromadzi tłumy widzów przed telewizorami, to jeszcze są oni żywo zainteresowani miłosnymi podbojami oraz perypetiami rolników i ich wybranek. To zainteresowanie nie kończy się jedynie na programie – jego uczestnicy, o ile zyskają sporą sympatię widzów, są lubiani i chętnie obserwowani przez fanów także po zakończeniu swojej kariery na telewizyjnych ekranach.

„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl
„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl
„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl

Widzowie bacznie obserwują kolejne zmiany, jakie zachodzą w ich ulubionym show, a także wszelkie medialne doniesienia. Tym większe wrażenie zrobiła na nich wypowiedź Marty Manowskiej, którą przytacza portal Pikio.

Marta Manowska ujawniła nowe szczegóły o programie „Rolnik szuka żony”

Jedną z podstawowych zmian jest to, że tym razem zobaczymy nie tylko rolników-mężczyzn – jedna z głównych postaci w programie to rolniczka, która poszukuje partnera. Siódmy sezon przyniesie ze sobą z pewnością kolejne ciekawe momenty, widzowie programu bacznie obserwują jego pierwsze odcinki i z niecierpliwością czekają na kolejne.

Tym razem miłości poszukują Paweł, Maciej, Józef, Dawid oraz Magda. Widzieli już listy od potencjalnych kandydatów oraz kandydatek na drugie połówki, a teraz, w kolejnych tygodniach, będą próbowali zaznać szczęścia w miłości.

„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl
„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl
„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl

- Jest bardzo dużo bardzo dobrych wydarzeń i dużo gorszych – ujawniła Marta Manowska, która prowadzi program już od jego początku.

Jak zaznaczyła prowadząca programu „Rolnik szuka żony”, ze względu na perypetie miłosne rolników w tej odsłonie show zostały złamane wszelkie zasady.

Przypomnij sobie o… OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: DO MIASTA WRACAJĄ STUDENCI. MPK WZMOCNI DLA NICH OFERTĘ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ . CO SIĘ ZMIENI

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PROBLEMY ZE STREFĄ PARKOWANIA NA WARSZAWSKIEJ WOLI. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ KUPIĆ BILETÓW, A DOSTAJĄ MANDATY. O CO CHODZI