Małgorzata Ostrowska-Królikowska powoli dochodzi do siebie. To dla niej trudny czas, gdyż w lutym tego roku straciła męża, Pawła Królikowskiego, z którym była związana od lat. Wdowa może liczyć na swoich najbliższych, którzy pomagają jej przetrwać ciężkie chwile.

Aktorka oraz jej mąż doczekali się pięciorga dzieci, które obecnie są największą radością Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Para była małżeństwem przez 30 lat. Teraz wdowa musi przywyknąć do życia bez Pawła Królikowskiego, jednak w chwilach takich jak ta żałuje, że nie ma go obok.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Źródło: Youtube
Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Źródło: Youtube

Wielkie wydarzenie w rodzinie Królikowskich

Jak donosi Pomponik, pojawiły się nowe, tym razem radosne wieści o rodzinie Królikowskich. Niestety, Pawłowi Królikowskiemu nie było dane tego doświadczyć.

Minął już rok, odkąd jeden z synów pary Królikowskich, 28-letni dziś Jan, został tatą. Jego ukochana, 26-letnia Joanna Jarmołowicz, urodziła wnuka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Józia.

„Gdy tylko się dowiedziałam, aż podskoczyłam, bo od dawna chciałam być babcią” – ujawniała wtedy wdowa po Pawle Królikowskim.

Teraz w ich rodzinie jest kolejny powód do radości. Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz zaręczyli się i już rozpoczynają przygotowania do ślubu!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Źródło: Youtube
Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Źródło: Youtube

„Planują ślub i wesele. Małgosia jest szczęśliwa, że udało mu się założyć rodzinę. Paweł z pewnością też by się z tego bardzo cieszył” – ujawnia informatorka.

Janek będzie pierwszym dzieckiem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, które stanie na ślubnym kobiercu. Choć starszy od brata Antek wyfrunął z rodzinnego gniazda, wciąż nie znalazł jeszcze „tej jedynej”. Obecnie spotyka się z Joanną Opozdą.

Przypomnij sobie o… NIESAMOWITE WIEŚCI O SYNU MILIARDERA JANA KULCZYKA, MIAŁ WIELKI GEST! SEBASTIAN KULCZYK PRZEKAZAŁ POTĘŻNY CZEK DLA JEDNEGO ZE SZPITALI W POLSCE

Jak informował portal Życie: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ OSTRZEGA. W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ NIESAMOWICIE NIEBEZPIECZNIE

Portal Życie pisał również o… OGROMNY WYCIEK DANYCH OSOBOWYCH POLAKÓW. HAKERZY UJAWNILI NUMERY PESEL I INNE PERSONALIA WIELU OSÓB. JAK SPRAWDZIĆ, CZY NASZE DANE SĄ BEZPIECZNE