Basia Kurdej-Szatan, która dała się poznać nie tylko z reklam sieci telefonii komórkowej, ale – z czasem – rozpoczęła także aktorską karierę i zapadła w pamięć widzom, dodała nowe zdjęcie dzieckiem. Niestety, nie wszystkim przypadło ono do gustu – pojawiła się fala krytyki.

Nowe zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan wzbudziło ogromne emocje

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan dopiero co zostali rodzicami malutkiego Henryka. Oboje chętnie chwalą się swoimi nowymi rolami oraz czasem spędzonym z synkiem.

Teraz Basia oraz Rafał prześcigają się we wrzucaniu fotek z dzieckiem na Instagramie. Ostatnio na profilu Rafała pojawiło się zdjęcie ze spaceru.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

„Zaczynamy etap "pierwsze....". Była pierwsza kupka, pierwszy bekuś, pierwsza kąpiel... dziś był piękny dzień, więc udało się uczynić pierwszy spacer, poznajemy wspólnie świat” – napisał.

Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała fotkę w tej samej scenerii, którą opatrzyła nieco innym podpisem.

„Pierwszy spacer. Jest szczęście” – dopisała lakonicznie.

Jak podaje Plejada, wiele komentarzy pod ich nowymi fotkami pochodziło od zachwyconych internautów, którzy gratulowali parze i składali świeżo upieczonym rodzicom życzenia.

Jednak fanki zwróciły uwagę na ważną rzecz – by na spacer wybierać się z dzieckiem w gondoli zamiast w foteliku.

„Tylko pamiętajcie, że na spacer lepiej zabrać gondolę” – napisała jedna z internautek.

Rafał Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Rafał Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

„W gondoli dziecko jest bardziej ergonomicznie ułożone, fotelik powinien służyć tylko do przejazdów, dziecko, zwłaszcza małe nie powinno spędzać w nim dużo czasu” – poparła ją kolejna.

Basia Kurdej-Szatan wyjaśniła, że tego dnia sporo jeździli samochodem, dlatego postawiła na fotelik. Mimo tych tłumaczeń fanki stawiały na swoim, aż w końcu aktorka ugięła się.

„Dzięki! Obiecuję, że wrzucę z gondolą też” – napisała ostatecznie w komentarzu.

Przypomnij sobie o… NIESAMOWITE WIEŚCI O SYNU MILIARDERA JANA KULCZYKA, MIAŁ WIELKI GEST! SEBASTIAN KULCZYK PRZEKAZAŁ POTĘŻNY CZEK DLA JEDNEGO ZE SZPITALI W POLSCE

Jak informował portal Życie: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ OSTRZEGA. W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ NIESAMOWICIE NIEBEZPIECZNIE

Portal Życie pisał również o… OGROMNY WYCIEK DANYCH OSOBOWYCH POLAKÓW. HAKERZY UJAWNILI NUMERY PESEL I INNE PERSONALIA WIELU OSÓB. JAK SPRAWDZIĆ, CZY NASZE DANE SĄ BEZPIECZNE