Jak podaje portal "Pudelek", jedna z internautek stwierdziła, że Basia Kurdej-Szatan zbyt szybko pochwaliła się w sieci zdjęciem swojego nowonarodzonego synka. Na odpowiedź wściekłej aktorki nie trzeba było zbyt długo czekać.

W grone znanych mam

Basia Kurdej-Szatan to kolejna gwiazda, która została w ciągu ostatnich miesięcy mamą. Radosną nowiną o pojawieniu się synka podzielił się Rafał Szatan. Na relację Basi trzeba było poczekać zaledwie dzień dłużej. To właśie wtedy aktorka opublikowała "sesję" fotograficzną potomka, zaznaczając "przygoda dopiero się zaczyna".

Pod postem Basi zaroiło się od komentarzy, wśród których nie wszystkie miały pozytywny charakter. Jedna z internautek zarzuciła Barbarze Kurdej-Szatan, że zbyt szybko pochwaliła się zdjęciami swojego synka. Co napisała internautka?

Nieprzychylny komentarz pod adresem Basi Kurdej-Szatan

"Dla mnie to przesada, aby pierwszego dnia wypuszczać od razu tyle zdjęć dziecka do Internetu. Basia powinna troszkę nauczyć się klasy od Maffashion. Nie obserwuję pani Szatan, ale dziennie muszę oglądać jej kilkanaście zdjęć. Mogła ten najcudowniejszy czas zostawić dla siebie i rodziny" - napisała internautka.

Basia Kurdej-Szatan postanowiła nie pozostawić niepochlebnego dla siebie komentarza bez odpowiedzi."A skąd Pani wie, że to był pierwszy dzień? To Wy tak myślicie, otóż nie był. Ani pierwszy, ani drugi, ani trzeci, ani czwarty! A mój czas jest zawsze tylko dla mnie i to ja o nim decyduję" - odpisła celebrytka.

pudelek.pl

Jeśli wierzyć zapewnieniom aktorki, zachowanie Basi nie odbiega specjalnie od tego, jakie prezentują inne mamy celebrytki. A wy, jakie macie zdanie na ten temat?

To też może cię zainteresować: Czy Majdanowie są świetnymi rodzicami? Zachowanie byłego piłkarza pokazuje, że mały Henio jest dla niego całym światem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy Majdanowie są świetnymi rodzicami? Zachowanie byłego piłkarza pokazuje, że mały Henio jest dla niego całym światem

O tym się mówi: Ogromna akcja rusza właśnie w wielu miastach w Polsce. Katolicy będą łączyć się w modlitwie za pośrednictwem Koronki do Bożego Miłosierdzia