Synek Małgosi i Radka Majdanów pojawił się na świecie zaledwie kilka miesięcy temu, bowiem jego narodziny miały miejsce w czerwcu. Od tamtego czasu w sieci nieustannie pojawiają się zdjęcia maluszka.

Majdanowie pokazują, jak wygląda rodzicielstwo!

Nie ulega wątpliwości, że zarówno Małgorzata Rozenek, jak i Radosław Majdan uwielbiają dzielić się swoim prywatnym życiem na portalach społecznościowych. Nie inaczej jest odkąd na świecie pojawił się Henryk. Rodzice nieustannie publikują różnorodne zdjęcia, aby pokazać, jak naprawdę wygląda życie, kiedy na świat przychodzi maleństwo.

Rodzice starają się spędzać z Heniem każdą wolną chwilę, jednak Małgosia Rozenek ochoczo wróciła do pracy. Co więcej, w jednym z ostatnich wywiadów dla Pudelka oznajmiła, że wkrótce zagra także w filmie Patryka Vegi.

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca – wyjawiła gwiazda podczas wywiadu.

Kontrowersyjny post gwiazdy

Jak podaje portal Viva! ostatnio na instagramowym profilu Małgosi pojawiło się kilka fotek, które wzbudziły niemałe kontrowersje wśród fanów. Najpierw gwiazda wrzuciła bowiem zdjęcie swojego męża oraz psa, którzy beztrosko śpią w łóżku.

- Nie chcę spać jak dziecko, chce spać jak mój mąż albo George – podpisała zdjęcie Małgosia.

Następnie, zaledwie kilka minut później, pojawiło się jednak drugie zdjęcie, na którym widać gwiazdę oraz zapłakanego Henia.

- Tymczasem pokój obok. Jeżeli nie wiesz o co chodzi, zobacz mój poprzedni post – wyjaśnia Małgosia.

Pod postem natychmiast pojawił się komentarz Radosława Majdana.

- Mój kochany synek. Tatuś już idzie przytulić – napisał były piłkarz.

Czy faktycznie Radosław został obudzony przez płacz Henia, czy napisał ten komentarz już długo po czasie?

Jak informował portal "Życie": NIEOCZEKIWANA SYTUACJA PODCZAS KONCERTU "SOLIDARNI Z BIAŁORUSIĄ". MATEUSZ MORAWIECKI POJAWIŁ SIĘ W TOWARZYSTWIE NAJBLIŻSZYCH, PO RAZ PIERWSZY OD DAWNA

Przypomnij sobie: WPADKA ARTURA ORZECHA NIE UMKNĘŁA CZUJNYM WIDZOM. JAK ZNANY DZIENNIKARZ PRZEDSTAWIŁ VIKI GABOR W PROGRAMIE NA ŻYWO

Portal "Życie" pisał również: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI