Wielkimi krokami zbliżamy się do Eurowizji Junior 2020. Nie ulega jednak wątpliwości, że ze względu na obecną pandemię, w tym roku konkurs będzie wyglądał zupełnie inaczej. Tegoroczna Eurowizja Junior miała odbyć się w Warszawie, jednak jak donoszą media uczestnicy nie będą mogli przyjechać do stolicy Polski.

Eurowizja zbliża się wielkimi krokami!

Jak podaje portal Jastrząb Post, uczestnicy tegorocznej Eurowizji nagrają swoje występy w studiach zlokalizowanych na terenie swojego kraju, a następnie prześlą je do jury. W Warszawie pojawią się tylko finaliści oraz prowadzący i specjalni goście. Praktycznie potwierdzono już informacje o tym, że nie będzie także widzów.

Wśród polskich kandydatek na reprezentantkę znajduje się Lena Marzec, Alicja Tracz oraz Agata Serwin. Dziewczynki zmagały się ostatnio w programie „Szansa na Sukces”.

Podczas programu musiały zaprezentować dwie piosenki. Jedna z nich to losowy utwór z ogólnego repertuaru, natomiast druga piosenka to własna twórczość dziewczynek, którą zaprezentują w finale Eurowizji.

Wpadka dziennikarza nie umknęła widzom!

Jak donosi Jastrząb Post, podczas transmisji „Szansy na Sukces” doszło do niemałej wpadki. Kiedy Artur Orzech zapowiadał występ Leny Marzec, dość mocno się pomylił. Dziewczynka miała bowiem zaśpiewać piosenkę Viki Gabor.

Kiedy dziennikarz zapowiadał oryginalne wykonanie utworu, pomylił się w nazwisku gwiazdy i powiedział:

- Zobaczymy jak to zaśpiewała Gabi.

Oczywiście chodziło o Viki Gabor. Artur Orzech zreflektował się jednak w swoim błędzie i zgrabnie poprawił błąd. Mimo wszystko jednak, wielu widzów zauważyło wpadkę dziennikarza.

Program „Szansa na sukces” wygrała natomiast Alicja Tracz i to ona będzie polską reprezentantką w tegorocznym konkursie Eurowizji Junior, który odbędzie się już w listopadzie!

Jak informował portal "Życie": NIEOCZEKIWANA SYTUACJA PODCZAS KONCERTU "SOLIDARNI Z BIAŁORUSIĄ". MATEUSZ MORAWIECKI POJAWIŁ SIĘ W TOWARZYSTWIE NAJBLIŻSZYCH, PO RAZ PIERWSZY OD DAWNA

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE SZPITALNEGO KAPELANA, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W JEGO SŁOWA! OPOWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA OBECNIE POSŁUGA NA ODDZIALE POŁOŻNICZYM

Portal "Życie" pisał również: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI