W ubiegłym tygodniu rodziny Wiki Gabor spotkała nieprzyjemna sytuacja. Pewnego wieczoru, kiedy to Wiki oraz jej rodzice udali się do sklepu, jej ojciec został zaatakowany. Wszystko dlatego, że mężczyzna stanął w obronie Wiki oraz swojej żony Eweliny, które zostały nagabywane przez wulgarnych typów spod ciemnej gwiazdy.

Viki Gabor / Instagram: vikigaborofficial
Viki Gabor / Instagram: vikigaborofficial

Tata Wiki Gabor został pobity

Kiedy tata Wiki Gabor zostaną obronie rodziny, mężczyźni rzucili się na niego i pobili go. Na szczęście obyło się bez szpitala.

Głos w sprawie zabrała pani Ewelina.

Kochani, fakt jest taki, że zdarzenie z 11 września 2020 roku naprawdę miało miejsce. Jest to dla nas bardzo smutne, że w czasach, w których żyjemy, nie możemy czuć się bezpieczni. Całe szczęście mój mąż (tata Viki) czuje się dobrze, choć odniósł kilka poważnych obrażeń. Dziękujemy za troskę. Z tego miejsca przede wszystkim chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy udzielili nam tego dnia pomocy: ochroniarzowi, który zareagował na tę sytuację, policji za szybką interwencję i uchwycenie sprawców (Komenda Rejonowa Policji Warszawa ll, ul. Malczewskiego 3/5/7), dziękujemy medykom i przechodniom, którzy nie przeszli obojętnie i udzielili wsparcia w schwytaniu sprawców. Mamy nadzieję, że sprawcy poniosą odpowiednią karę i że to będzie dla nich nauczka na całe życie – czytamy w przesłanym dla portalu Onet oświadczeniu.

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… NOWE INFORMACJE O WYPADKU AUTOBUSU NA WIADUKCIE GROTA-ROWECKIEGO W WARSZAWIE. SPRAWCA OPUŚCIŁ ARESZT. TO, CO ZROBIŁ TUŻ PO TYM JEST NIE DO WIARY