Konrad Skolimowski zdobył popularność przede wszystkim dzięki roli Patryka, jaką odgrywa w serialu „Barwy szczęścia”. Dodatkowo aktor zajmuje się także muzyką disco polo. Jego talent cieszy się sporym uznaniem wśród fanów.

Bardzo trudne chwile dla artysty

Jak informuje portal Super Express, ostatnio jednak aktor przechodzi tragiczne chwile. Wczoraj w jednym ze swoich postów na Facebooku poinformował, że odszedł jego ukochany dziadek. Artysta nie kryje rozpaczy z powodu tego co się wydarzyło. Konrad Skolimowski przyznaje, że od zawsze był bardzo związany ze swoim dziadkiem.

Na swoim Facebooku opublikował zdjęcie ukochanego dziadka, wraz ze swoim synkiem, który przyszedł na świat w styczniu. Warto zaznaczyć, że maluch otrzymał imię Jan, właśnie po dziadku aktora.

- Najlepszy dziadek świata, to dzięki niemu wszedłem do świata muzyki DiscoPolo. Dziadek był muzykiem i grał na saksofonie. Mnóstwo wspólnych, wspaniałych chwil. Był dla mnie bardzo bliski, bardzo go kocham, cieszę się że poznał swojego prawnuczka i uwielbiał się z nim bawić – napisał artysta pod swoim postem.

Pozdrawiamy Grabarki ❤️

Posted by Konrad Skolim Skolimowski on Monday, September 14, 2020

Aktor był bardzo związany ze swoim dziadkiem

Aktor dodał, że reanimował swojego ukochanego dziadka przez 30 minut. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

Nic dziwnego, że dla młodego aktora takie chwile, to bardzo trudny czas. Konrad Skolimowski wie jednak, że musi opiekować się swoim ukochanym synkiem i miejmy nadzieję, że z tego powodu szybko miną mu dni pełne rozpaczy.

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego.

Zmarł Dziadek Janek 😪 na moich rękach 30 min go reanimowałem. Najlepszy dziadek świata, to dzięki niemu wszedłem do...

Posted by Konrad Skolim Skolimowski on Thursday, September 17, 2020

Jak informował portal "Życie": HISTORIA TEJ DZIEWCZYNKI WZRUSZA DO ŁEZ! MUSIAŁA PRZEJŚĆ KILKA BOLESNYCH OPERACJI, ABY FINALNIE MÓC ZOBACZYĆ SWOJĄ MAMĘ, JEJ REAKCJA ROZDZIERA SERCE

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: WKRÓTCE WEJDĄ W ŻYCIE POTĘŻNE ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE POSTÓJ BĘDZIE OZNACZAŁ KARĘ, A MANDATY ZWIĘKSZĄ SIĘ CZTEROKROTNIE