Dwuletnia Nicolly Pereira doskonale wiedziała, że jej mama bardzo ją kocha, a mama musiała bardzo wyraźnie to pokazywać za pomocą głaskania i przytulania. Inaczej dziewczynka nie doznałaby miłości matczynej z prostego powodu – urodziła się niewidoma i niesłysząca, zatem nigdy nie widziała ani nie słyszała swojej matki.

Niedosłysząca i niewidoma dziewczynka z Brazylii zaraz po urodzeniu zachorowała na jaskrę dziecięcą, która pozbawiła ją wzroku. Podczas, gdy ciśnienie w dziecięcym oku wynosi zwykle od 10 do 20, Nicolly osiągnęła oszałamiające 50. Niestety, lekarze potwierdzili, że nie widziała nawet światła.

Tym samym Nicolly już od pierwszych chwil na świecie mogła komunikować się z matką jedynie poprzez dotykanie i przytulanie.

Jednak matka Nicolly się nie poddała. Daiana Pereira wierzyła, że jej córka w końcu ją zobaczy i usłyszy.

Dziewczynka z Brazylii przeszła wiele zabiegów mających przywrócić wzrok. Gdy nareszcie się udało łzom nie było końca

Nicolly przeszła siedem operacji, aby naprawić uszkodzenia w oczach, ale zakończyły się one niepowodzeniem.

Później Daiana opublikowała na swoim Facebooku historię swojej córki i po chwili poznał ją cały świat. Wkrótce zainteresowana pomocą dziewczynce osoba skontaktowała się z International Kids Fund Fundacji Jackson Health, która współpracowała z Fundacją Kevina Garcii, aby pomóc Nicolly.

Obu organizacjom udało się później zebrać 17 tysięcy dolarów na operację Nicolly w Bascom Palmer. Dziewczynka przeszła trzygodzinną operację, aby przywrócić jej wzrok. Na szczęście ósmy zabieg zakończył się sukcesem! Ciśnienie w oku Nicolly spadło z 50 do 12!

To z pewnością był wzruszający moment, kiedy po operacji lekarz usunął jej opatrunki z oczu. Nicolly usiadła na kolanach matki, kiedy lekarz usuwał ochronę po operacji. Na początku była zaskoczona tym, że widzi i rozejrzała się po pokoju z zaciekawieniem.

Potem spojrzała swojej matce w oczy i to, co stało się później, jest naprawdę wzruszające.

Jak informował portal "Życie": PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. PREZES PIS ZAANGAŻOWAŁ SIĘ W PEWNĄ AKCJĘ. TO NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI

Portal "Życie" pisał również: PEWIEN MĘŻCZYZNA ZROBIŁ ZAKUPY W JEDNYM Z POPULARNYCH SUPERMARKETÓW W POLSCE. PO OTWARCIU OPAKOWANIA Z MIĘSEM NIE MÓGŁ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZI