Najnowsze informacje o prezesie Prawa i Sprawiedliwości, Jarosławie Kaczyńskim. Krótki filmik z udziałem polityka właśnie ujrzał światło dzienne. O co chodzi? Polityk zaangażował się w pewną akcję – internauci są mocno zaskoczeni!

Jak powszechnie wiadomo, Jarosław Kaczyński jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych osobistości w świecie polityki na arenie międzynarodowej – trzeba przyznać także, że jest to bez wątpienia postać niebywale kontrowersyjna, gdyż nie zawsze zachowanie polityka wzbudza szacunek.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości ma zarówno wielu sympatyków, lecz tak samo wielu krytyków negujących jego zachowanie i ogólną postawę w życiu.

Ostatnio jednak pojawił się na nagraniu, w którym angażuje się w pewną akcję. O co chodzi?

Piątka dla zwierząt

Piątka dla zwierząt to ustawa zakazująca prowadzenia hodowli zwierząt w celu pozyskania futer. W związku z tym na TikToku powstało specjalne wyzwanie #StopFurChallenge, w którym wziął udział sam prezes Jarosław Kaczyński.

- To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca - mówił na nagraniu Jarosław Kaczyński.

Film ten został nagrany wraz z Michałem Szpądrowskim, a Jarosław Kaczyński do dalszego nagłaśniania akcji nominował premiera Mateusza Morawieckiego oraz przewodniczącego zarządu PiS – Krzysztofa Sobolewskiego.

@forummlodychpis

Ruszamy z akcją #StopFurChallenge popierającą PiątkaDlaZwierząt. Nominujcie i share’ujcie! #stopfurchallenge #trend #animals #dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny - forummlodychpis

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ