Uwaga! Niebywale ważna informacja dla wszystkich klientów najpopularniejszych banków w Polsce. W ten weekend potrwają prace techniczne, będą liczne utrudnienia w wykonywaniu transakcji bądź bankowości internetowej.

Prace techniczne w najpopularniejszych bankach polskich

Jak wiadomo, raz na jakiś czas banki wykonują różnego rodzaju prace serwisowe, a w związku z tym część możliwości dla klientów zostaje zawieszona na jakiś czas. W ten weekend potrwają prace serwisowe w największych bankach w Polsce.

W banku PKO BP, ze względu na prace serwisowe w nocy z soboty na niedzielę od północy do 12:30 nie będzie funkcjonował serwis internetowy oraz telefoniczny iPKO, a także iPKO biznes. Nie będzie można także dokonać płatności w sklepach za pomocą usługi „Płacę z iPKO”.

W banku ING Bank Śląski zaś w nocy z soboty na niedzielę nie będzie można skorzystać z wpłatomatów oraz obsługiwać kart w ING biznes. Ponadto, nie będzie można także aktywować karty, zmieniać jej limitów wypłat oraz numeru PIN czy zamiawiać nowych kart.

Bank pocztowy oraz Envelo zablokuje klientom dostęp do bankowości internetowej ze względu na prace techniczne – przerwa potrwa od soboty o godzinie 22:00 do niedzieli, godzina 6:30.

W mBanku zaś potrwają prace techniczne tylko nad funkcją eMakler. Klienci nie będą mogli korzystać z tego serwisu od soboty, godzina 8:00 do niedzieli, godzina 20:00 – zatem będzie to praktycznie cały weekend.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. MOŻNA OTRZYMAĆ NAWET 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH, ALE NALEŻY POSPIESZYĆ SIĘ ZE SKŁADANIEM WNIOSKU. O CO CHODZI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ŻONA SŁAWOMIRA, KAJRA W ODWAŻNEJ KREACJI. TA FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, A INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI, WRĘCZ NIE MOGĄ ODERWAĆ OD NIEJ WZROKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ