Żona Sławomira, Kajra niedawno opublikowała na swoich mediach społecznościowych zaskakującą fotografię, a fani wręcz nie mogą się na nią napatrzeć. O co chodzi? Co takiego zatem znajduje się na owej fotografii?

Jak powszechnie wiadomo, Sławomir, określany jako gwiazda rock polo należy do grona najbardziej popularnych artystów polskiej sceny muzycznej ostatnich lat.

Mężczyzna zadebiutował nagle, gdyż prędzej nikt go nie znał. Jego pierwszym i najgłośniejszym utworem, który przyniósł mu tak wielką popularność i uznanie pośród Polaków był – jak nietrudno się domyślić – utwór o tytule „Miłość w Zakopanem”.

Od tamtego momentu Sławomir wraz ze swoją żoną, Kajrą robią prawdziwą furorę w sieci, ale także na wielu imprezach, na których koncertują.

Sławomir już nie raz pojawiał się na Sylwestrze organizowanym przez jedną z telewizji, ale także na wielu innych festiwalach.

Kajra, żona gwiazdora uchodzi za prawdziwą piękność – wielu fanów zazdrości Sławomirowi, że ma tak atrakcyjną żonę. Ostatnio kobieta opublikowała fotografię, która wywołała prawdziwą burzę w sieci! Fani nie mogą się na nią napatrzeć.

Ta fotografia robi szał w internecie!

Kajra opublikowała ostatnio fotografię, na której ma na sobie krótką sukienkę koloru fioletowego w białe kropki, a do tego beżowe, zabudowane buty na obcasie.

Jak komentują fani, buty nie pasują do sukienki, lecz mimo to gwiazda prezentuje się wręcz oszałamiająco!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. MOŻNA OTRZYMAĆ NAWET 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH, ALE NALEŻY POSPIESZYĆ SIĘ ZE SKŁADANIEM WNIOSKU. O CO CHODZI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PODCZAS PRAC REMONTOWYCH JEDNEGO Z WARSZAWSKICH BLOKÓW ROBOTNICY ODKRYLI COŚ, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MUSIAŁY INTERWENIOWAĆ SŁUŻBY SPECJALNE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ