To już pewna i potwierdzona informacja! Niemal wszyscy Polacy mogą otrzymać nawet 30 tysięcy złotych od Państwa, wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w wyznaczonym terminie. O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, z uwagi na panującą i szybko rozprzestrzeniającą się pandemię groźnego koronawirusa zarówno w Polsce, jak i na niemalże całym świecie rządzący przygotowali dla Polaków pomoc finansową noszącą miano Tarczy Antykryzysowej.

Pieniądze, jakie otrzymywały małe i duże przedsiębiorstwa w znacznym stopniu im pomogły, lecz pandemia się nie skończyła i wiele działalności nadal boryka się z ogromnymi problemami. Jak się okazuje, przygotowana została kolejna pomoc finansowa – można otrzymać nawet 30 tysięcy złotych. O co chodzi?

Polacy mogą otrzymać nawet 30 tysięcy złotych!

Powstał nowy program wspierający prowadzone przez Polaków działalności gospodarcze, który jest finansowany w całości z funduszy Unii Europejskiej. Jak wynika z oficjalnych źródeł, rząd na ten cel przeznaczył 1,2 miliarda złotych, a każdy, kto owej pomocy potrzebuje może otrzymać na konto nawet 7 tysięcy euro.

Kto zatem otrzyma tę pomoc i do kiedy można składać wnioski? Okazuje się, że wnioski należy złożyć tylko do końca tego miesiąca, zatem należy się pospieszyć.

Jak wynika z zapowiedzi, jak na razie ze wsparcia finansowego będą mogli skorzystać rolnicy, którym pandemia dała się we znaki. O wielkości wypłaconej kwoty decyduje rodzaj i wielkość produkcji rolnej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: POMORSKIE: URZĘDNICY UJAWNIAJĄ KLUCZOWE INWESTYCJE NA NASTĘPNE LATA. KILKA Z NICH ROZPOCZYNA SIĘ JUŻ W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PODCZAS PRAC REMONTOWYCH JEDNEGO Z WARSZAWSKICH BLOKÓW ROBOTNICY ODKRYLI COŚ, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MUSIAŁY INTERWENIOWAĆ SŁUŻBY SPECJALNE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ