Pewien mężczyzna dokonał zakupów w jednym z największych i najpopularniejszych sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce. Po otwarciu opakowania z mięsem był bardzo zdziwiony… Co takiego tam zobaczył? Internauci nie mogą ukryć ogromnego zdziwienia!

Jak powszechnie wiadomo, sklepy wielkopowierzchniowe od lat znacznie dominują nad małymi, lokalnymi sklepami. Klienci wybierają supermarkety ze względu na różnorodność asortymentu, możliwość obejrzenia, porównania i dokonania wyboru, a także ze względu na relatywnie niskie ceny produktów.

W Polsce najpopularniejszymi dyskontami są: Biedronka oraz Lidl – te dwa sklepy są najczęściej wybieranymi jako destynacje zakupowe.

Niestety, mimo iż są tak zachwalane przez tysiące Polaków, to zazwyczaj sprzedawane tam produkty są tworzone z przeznaczeniem na sprzedaż masową, zatem nie zawsze ich jakość jest tak dobra.

Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który niedawno kupił w Biedronce mięso. Po otwarciu opakowania wręcz zaniemówił… Co takiego zobaczył?

Po otwarciu opakowania z mięsem mężczyzna dosłownie zaniemówił!

Ten klient Biedronki zapamięta tę sytuację na długo. Mężczyzna potrzebował 0,5 kg mięsa – wybrał zatem opakowanie, na którym została podana wartość 0,509 kg.

Po rozpakowaniu jednak wydawało mu się, że mięsa jest mniej, niż sugeruje opakowanie. Postanowił zatem z ciekawości je zważyć, po czym okazało się, że mięso waży… zaledwie 335g!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ