Pewna kobieta w swoim życiu zrobiła coś, czego bardzo żałowała i nie dawało jej to spokoju. Postanowiła zatem pójść do kościoła się wyspowiadać, aby ulżyć sumieniu. To, co powiedział jej ksiądz było wręcz nie do wiary! Nie tego się spodziewała! Co takiego zatem powiedział jej duchowny?

34 – letnia kobieta o imieniu Iwona, która żyła zgodnie z zasadami kościoła wiodła szczęśliwe życie z mężem i dwójką dzieci. Pewnego dnia jednak zrobiła coś, czego długo żałowała. Na wyjeździe służbowym zdradziła swojego męża.

Przez długie tygodnie nie dawało jej to spokoju, dlatego postanowiła ulżyć sumieniu i iść do kościoła się wyspowiadać.

— Ten stażysta od samego początku miał na mnie chrapkę, widziałam, jak na mnie patrzy. Tego wieczoru wypiłam nieco za dużo na imprezie integracyjnej i przepadłam. Sama nie wiem, jak to się stało, czuję się z tym paskudnie. Postanowiłam się wyspowiadać, zawsze mi się wtedy lepiej robiło na sumieniu. Wyznałam księdzu, ten swój największy grzech. Po jego słowach chciałam tylko uciec z kościoła, wcale nie zrobiło mi się lepiej – wyżaliła się kobieta.

Słowa księdza mocno ją zdziwiły!

Kobieta myślała, że po spowiedzi poczuje ulgę i zacznie żyć bez poczucia winy. Ksiądz jednak ją zaskoczył! Nakazał przyznać się przed mężem do winy.

— Pani Iwono, mąż na pewno wybaczy zdradę, w końcu na tym polega prawdziwa miłość — na przebaczaniu. Proszę mi uwierzyć — mówił podczas spowiedzi ksiądz.

Kobieta nie była pewna reakcji męża, jednak zrobiła tak, jak mówił ksiądz. Okazało się, że mąż wybaczył zdradę i na nowo żyją szczęśliwie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE INFORMACJE WPROST Z RODZINY DOWBORÓW. ŻONA MACIEJA DOWBORA ZMAGAŁA SIĘ Z BARDZO CIĘŻKIM OKRESEM W ŻYCIU, NIEWIELE OSÓB O TYM WIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM