Jarosław Jakimowicz podczas ostatnio prowadzonego programu na żywo zaskoczył niemalże wszystkich. Zadał pytanie, którego nikt się nie spodziewał… Co takiego zatem powiedział?

Jarosław Jakimowicz jest aktorem, który od pewnego czasu wraz z Magdaleną Ogórek są prowadzącymi program „W kontrze” emitowany na kanale Telewizji Polskiej.

W jednym z ostatnich odcinków gościem programu był Marek Jakubiak, kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W rozmowie poruszono kwestię sporu między mężczyzną, a Krzysztofem Bosakiem, który w swoim poście na Twitterze napisał, iż cierpienie zwierząt w klatce nie jest potwierdzone naukowo.

Marek Jakubiak odpowiedział mu dość dosadnie:

- To może sam się w klatce zamknij i bądź szczęśliwy. Jak można takie głupoty pie....ć – tak brzmiała odpowiedź Jakubiaka.

Zaskakujące pytanie na wizji

Prowadzący program „W kontrze” poruszyli temat owej sprzeczki, a Jarosław Jakimowicz zadał pytanie skierowane do Jakubiaka, jakie zwierzę futerkowe przypomina mu Krzysztofa Bosaka.

Zarówno prowadząca, jak i sam pytany nie kryli zażenowania owym pytaniem, jednak polityk wybrnął z niego, nie odpowiadając na konkretnie zadane pytanie.

- (…) Mnie zirytował, mówiąc, że nie ma dowodu naukowego na to, że zwierzęta w klatkach są nieszczęśliwe. Szczerze mówiąc, żyjemy wśród zwierząt, ja czasami mam wrażenie, że niektórzy są dalej zwierzętami. I nie widzę różnicy pomiędzy cierpieniem psa, czy cierpieniem człowieka. - odpowiedział Jakubiak.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BYŁA OBIEKTEM WESTCHNIEŃ WSZYSTKICH MĘŻCZYZN W KRAJU. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, CO SIĘ Z NIĄ STAŁO. CO SIĘ DZIEJE Z PRZEPIĘKNĄ POLĄ RAKSĄ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DOMINIKA GWIT SZCZERZE KOMENTUJE SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z RADIOWĄ TRÓJKĄ. DZIENNIKARKA BARDZO EMOCJONALNIE RELACJONUJE PRZEBIEG PROTESTU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM