Najnowsze informacje o jednej z aktorek występującej w kultowym serialu polskim „Na Wspólnej”. Niewiele osób wiedziało, że Bożena Dykiel zmaga się z tak ciężką sytuacją życiową… Fani mocno jej współczują i przesyłają ogrom słów wsparcia.

Jak powszechnie wiadomo, serial „Na Wspólnej” jest jednym z najpopularniejszych i kultowych polskich produkcji, który przypadł do gustu tysiącom Polaków. „Na Wspólnej” emitowany jest przez TVN już niemal dwie dekady, zatem wiele widzów dorasta wraz z bohaterami serialu mocno się z nimi zżywając przez te wszystkie lata.

Bożena Dykiel jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów aktorką występującą w produkcji. W serialu wciela się w postać Marii Zięby. Niestety, ostatnio aktorka wyznała coś poruszającego, o czym nie wiedział praktycznie nikt.

Bożena Dykiel zmaga się z poważną chorobą

Bożena Dykiel wyznała, że ma poważną wadę serca, o której nikomu nie mówiła. Któregoś razu była tak przepracowana, że zemdlała podczas kręcenia serialu.

- Wiedziałam, że mam wadę serca, ale dalej żyłam jak wariatka. Pamiętam, kręciliśmy "Na Wspólnej", wątek jak to Ziębowie przechodzili małżeński kryzys. Sceny były emocjonalne i trudne. Pracowałam cztery dni w tygodniu po 12 godzin. Wstawałam o 5:30, kończyłam o 19:30. Mój mózg był niedotleniony, bo wadliwa zastawka raz mi się otwierała, raz nie. I któregoś dnia upadłam - powiedziała Bożena Dykiel.

Diagnoza postawiona przez lekarza była wstrząsająca – kobieta musiała przejść skomplikowaną operację serca, aby teraz cieszyć się lepszym życiem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ROLNIK SZUKA ŻONY: SPEKTAKULARNA PRZEMIANA JEDNEJ Z BYŁYCH UCZESTNICZEK, NIE SPOSÓB JĄ ROZPOZNAĆ. KOBIETA ZDRADZA SEKRET SWOJEGO WYGLĄDU