Nie da się ukryć, że „Rolnik szuka żony” to niesamowity hit TVP, który przyciąga miliony fanów przed telewizory. Nie ma tu nawet znaczenia fakt, że rolnikom szukającym miłości udaje się finalnie ją znaleźć – choć wiele historii zakończyło się happy endem.

Jedną z osób, które niezwykle mocno przyciągnęły uwagę telewidzów w 4. edycji programu była Emilia, która starał się o względy rolnika Piotra. Uczestnik żywił obawy, że kobieta chce się jedynie wypromować poprzez wzięcie udziału w show, tym bardziej że wcześniej wzięła udział w TVN-wskim „Kto poślubi mojego syna?”. Dziś Emilia nie wygląda już tak, jak w programie i przeszła niesamowitą wręcz rozmowę.

Emilia z 4. edycji „Rolnik szuka żony” zmieniła się nie do poznania

Jak wygląda dziś kandydatka na żonę rolnika? Kiedyś Emilia była fanką wysokich obcasów, dość odważnych strojów i mocnego makijażu. Kiedyś miała więcej kilogramów, a dziś kompletnie nie przypomina siebie. Wciąż stawia na podkreślanie kobiecości, jednak dziś w mniejszym rozmiarze!

– Odżywiam się inaczej jak kiedyś, teraz mam unormowany tryb życia i chyba to mi służy – wyznała Plotkowi.

Redaktorzy Plotka zapytali ją, jak wspomina udział w „Rolniku” i w jakim celu pojawiła się w programie. Była niezwykle szczera.

Zatem wtedy tak naprawdę nie chciałam nikogo poznać. Wysłałam list z głupoty. Chciałam zobaczyć, jak to wygląda, byłam po prostu ciekawa... Kurcze! Tylko nie przewidziałam sytuacji, że Piotrek mi się spodoba […].Piotrek ułożył sobie życie. Z tego co widzę, jest szczęśliwy i bardzo się cieszę z tego powodu, bo na to zasługuje – dodała bez ogródek.

Nie żałuje jednak udziały w programie, ale traktuje to jako lekcję życia.

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ