Wiadomość o nagłej hospitalizacji Jerzego Stuhra i jej powodzie zmroziła dosłownie wszystkich. Jerzu Stuhr to aktor, który przeszedł w swoim życiu już wiele – ciężki zawał i wykańczającą chorobę nowotworową, wszyscy obawiali się zatem o jego stan, gdy zaledwie miesiąc temu przeszedł udar, szczególnie w szczycie pandemii COVID-19.

Wiadomo było, że aktor trafił do specjalistycznego szpitala w Krakowie niemal natychmiast – przyleciał po niego helikopter LPR-u.

Lekarze robili wszystko, aby skutki udaru były jak najmniejsze i ich heroiczna postawa naprawdę zasługuje na wielkie uznanie. Dziś Jerzy Stuhr wraca do formy w domowym zaciszu i nawet powoli wraca do pracy, chcąc dzięki temu trenować swój mózg, aby jak najszybciej uporać się z efektami wylewu.

Jego syn, Maciej Stuhr postanowił pokazać tatę na Instagramie. To niesamowicie wzruszające, Jerzy Stuhr to prawdziwy wojownik!

Maciej Stuhr pokazał w sieci najnowsze zdjęcia z Jerzym Stuhrem w roli głównej. Aktor świetnie radzi sobie po przebytym udarze, to wielka rzecz!

Maciej Stuhr w mocnym apelu zwrócił się do wszystkich, aby nie lekceważyć objawów, tylko w razie zaobserwowania objawów udaru u siebie czy bliskich natychmiast wzywać pomoc medyczną i nie czekać. Wiadomo, że w przypadku tego schorzenia czas jest kluczowy.

Jakie skutki pozostawił po sobie udar u Jerzego Stuhra? Aktor ma dziś problemy z mową, więc przez chwilę rodzina była w strachu, czy uda mu się wrócić do zawodu. Jednak Jerzy Stuhr udowodnił, że się nie poddaje i wytrwale ćwiczy. Ostatnio udało się mu wyjechać z bliskimi do Zakopanego, gdzie wspierał syna na XII Festiwalu Muzyka na Szczytach, gdzie Maciej Stuhr pokazuje swój film "Drugi koncert na wiolonczelę i orkiestrę", jak donosi „Super Express”.

Maciej Stuhr postanowił opublikować w Internecie najnowsze zdjęcia aktora i całej rodziny ze spaceru po Tatrzańskim Parku Narodowym.

– Genów nie oszukasz – napisał Maciej Stuhr, pokazując jasny dowód na to, że Jerzy Stuhr to człowiek, którego nic nie jest w stanie złamać. Tylko gratulować i brać przykład!

Jak informował portal "Życie": PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. PREZES PIS ZAANGAŻOWAŁ SIĘ W PEWNĄ AKCJĘ. TO NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI

Portal "Życie" pisał również: PEWIEN MĘŻCZYZNA ZROBIŁ ZAKUPY W JEDNYM Z POPULARNYCH SUPERMARKETÓW W POLSCE. PO OTWARCIU OPAKOWANIA Z MIĘSEM NIE MÓGŁ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZI