Jak podaje "Pudelek", Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że potrzebuje pomocy i porady w sprawie jogi. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała informację, że właśnie postanowiła zacząć ćwiczyć jogę.

Coś więcej o jodze

Czas rozwinąć matę do jogi i odkryć połączenie ćwiczeń fizycznych i umysłowych, które od tysięcy lat przyciągały praktykujących jogę na całym świecie. Piękno jogi polega na tym, że nie musisz być joginem ani joginką, aby czerpać korzyści. Niezależnie od tego, czy jesteś młody czy stary, masz nadwagę czy sprawność fizyczną, joga ma moc uspokojenia umysłu i wzmocnienia ciała. Nie daj się zastraszyć terminologią jogi, fantazyjnymi studiami jogi i skomplikowanymi pozami. Joga jest dla każdego.

Podstawą jogi są pozy. Są to dobre rzeczy do nauczenia się podczas regularnej praktyki jogi. Te 10 pozycji to kompletny trening jogi. Powoli przechodź przez każdą pozę, pamiętając o oddychaniu podczas ruchu. Zatrzymaj się po każdej pozie, którą uważasz za trudną, zwłaszcza jeśli masz duszność, i zacznij ponownie, gdy oddech wróci do normy. Chodzi o to, aby każdą pozę trzymać przez kilka powolnych oddechów przed przejściem do następnej.

Małgorzata Rozenek-Majdan prosi o poradę

Hej ho, hej ho na jogę by się szło🧘‍♀️💜 bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda 😁 w jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuje, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania. Polećcie proszę miejsca i ludzi, którzy mi w tym mogą pomóc 🙏😁😘 życzę Wam cudownej i spokojnej soboty ✌️

Co poradzisz Małgosi?

O tym się mówi: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana

Zerknij: Ania Bardowska ma męża Bohatera. Grzegorz uratował człowieka. Co się stało