Takiego zwrotu wydarzeń w serialu chyba nikt się nie spodziewał. Na planie pojawi się bowiem nowa postać, która wprowadzi ogromne zamieszanie wśród aktorów. O co dokładnie chodzi?

Nowa postać w serialu

Jak podaje portal Super Express, poważne zmiany zaszły już w 1529 odcinku. Producenci serialu „M jak miłość” postanowili wprowadzić do obsady nową postać i będzie nią przepiękna Kasia, która zagra aktorka Paulina Lasota. Jak się okazuje, stażystką dość mocno zainteresuje się Olek czyli Maurycy Popiel. Nie jest wykluczone, że powodem przez który Olek zainteresuje się kobietą są kłótnie z mamą swojej obecnej partnerki, a także jej nieustanne fochy.

- To małżeństwo oczami Kasi wygląda na niezbyt zgodne. Aneta jest taką postacią, która bardzo kontroluje Olka i lubi mieć wszystko tak, jak jej się podoba, żeby było po jej myśli – wyjawiła Paulina Lasota.

- Pojawienie się młodej stażystki wpatrzonej w starszego lekarza na pewno gdzieś mu schlebia i Olek chętnie spędza czas w jej towarzystwie – dodał natomiast Maurycy Popiel w „Kulisach M jak miłość”.

Co przyniosą kolejne odcinki?

Fani serialu na pewno doskonale pamiętają poprzednią Kasię, która była związana z Marcinem i spowodowała, że mężczyzna bardzo szybko dojrzał z chłopca do roli poważnego mężczyzny. Kobieta jednak zmarła, osierocając ich wspólnego syna. Marcin przez pewien czas zmagał się z samodzielnym ojcostwem, do momentu aż poznał Izę. Czy zatem kolejna Kasia równie mocno zmieni życie serialowych Chodakowskich?

Jak zatem potoczą się losy bohaterów serialu? Nie pozostaje nam nic innego, jak uważnie śledzić kolejne odcinki!

View this post on Instagram

#marekzimakiewicz

A post shared by Paulina Lasota (@paulina_lasotaoff) on

Jak informował portal "Życie": INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ OSTRZEGA. W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ NIESAMOWICIE NIEBEZPIECZNIE

Przypomnij sobie: KINGA DUDA ZNÓW SPOTKAŁA SIĘ Z OSTRA KRYTYKĄ POD SWOIM ADRESEM. KILKA MOCNYCH SŁÓW PADŁO ZE STRONY EWY MINGE, PROJEKTANTCE BARDZO SIĘ TO NIE PODOBA

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ, JEJ WIELKIE MARZENIE SPEŁNIA SIĘ OD DWÓCH MIESIĘCY. TENISISTKA ZAMIEŚCIŁA ZDJĘCIE W SIECI, WSPANIAŁA SCENA