Barbara Sinkiewicz pięć lat temu wzbudziła w mediach niemałą sensację. Aktorka zaszła w ciążę w wieku 60 lat. Co teraz u niej słychać?

Aktorka znana z serialu „Ranczo” wzbudziła kilka lat temu niemałą sensację

Barbara Sienkiewicz jest znana między innymi z serialu „Ranczo”, czy „Klan”. Ponadto kobieta grała również w teatrze, i to tam zrobiła największa karierę.

Pomimo spełnienia zawodowego kobiecie w życiu czegoś brakowało. Dlatego zdecydowała się pięć lat temu na dziecko. Mało tego, los się do niej uśmiechnął i Sienkiewicz doczekała się cudownych bliźniaków – Ani i Piotrusia.

Barbara Sienkiewicz. Źródło: pomponik.pl
Barbara Sienkiewicz. Źródło: pomponik.pl
Barbara Sienkiewicz. Źródło: pomponik.pl

W mediach temat ciąży Barbary Sienkiewicz odbił się dość szerokim echem. Wszystko ze względu na to, że aktorka miała wtedy 60 lat. Wiele osób spekulowało nawet, że aktorka poddała się zapłodnieniu „in vitro”.

Co słychać u Barbary Sienkiewicz?

Oczywiście, choćby aktorka użyła procedury „in vitro”, nie byłoby w tym przecież nic złego. Jednak sama Barbara Sienkiewicz zaprzecza tym doniesieniom i zapewnia, że zaszła w ciążę w sposób naturalny.

Kobieta niechętnie opowiada jednak o swoim życiu prywatnym, co oczywiście jest zrozumiałe. Zdradziła jedynie, że bliźniaki nie mają żadnego kontaktu z ojcem.

Ojciec dziecka nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci

- powiedziała kilka lat temu Barbara Sienkiewicz.

Barbara Sienkiewicz. Źródło: pomponik.pl
Barbara Sienkiewicz. Źródło: pomponik.pl
Barbara Sienkiewicz. Źródło: pomponik.pl

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY