Joanna Koroniewska straciła ukochaną osobę

Jak podaje portal "Pikio", Joanna Koroniewska od wielu lat tworzy szczęśliwą rodzinę u boku popularnego dziennikarza, Macieja Dowbora. Gwiazda znana z serialu "M jak miłość" na jakiś czas zniknęła z show-biznesu i poświęciła się w pełni macierzyństwu. Teraz powróciła ze zdwojoną siłą, zyskując sławę dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Joanna na Instagramie przekazuje pozytywną energię i zachwyca swoim uśmiechem. Okazuje się jednak, że aktorka miała niegdyś w życiu pod górkę. W młodym wieku straciła najbliższą osobę.

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska wychowywała się bez ojca, który porzucił rodzinę, by związać się z inną kobietą. Aktorka jest jedynaczką, dlatego też najlepszy kontakt utrzymywała z mamą, która była jej najlepszą przyjaciółką. Niestety kobeta zachorowała na raka i zmarła, gdy Joasia miała zaledwie 22 lata. Strata ukochanej osoby boli do dziś, a Koroniewska zdobyła się na szczere wyznanie.

Miałam 22 lata gdy zmarła moja mama. To ważny okres w życiu kobiety, kiedy wychodzi ona z domu, gdy poznaje mężczyzn, gdy nie wie, w którą stronę ma iść. Ja miałam szczególnie ciężką sytuację, bo nie mam rodzeństwa, nie wychowałam się z ojcem, więc tak naprawdę mama była moją jedyną ostoją. To wciąż jest dla mnie bardzo ciężka strata. Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

To również może Cię zainteresować: KILKANAŚCIE LAT TEMU "SIARA" PODBIJAŁ SERCA WIDZÓW. CO DZIEJE SIĘ Z NIM TERAZ

Zobacz także: EDYTA GÓRNIAK ZATAŃCZYŁA DLA JEDNEGO Z UCZESTNIKÓW "THE VOICE OF POLAND". WOKALISTKA BYŁA OCZAROWANA