To wspaniały czas w życiu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta, którzy mogą się cieszyć wspólnym czasem rodzicielstwa. Dwa miesiące tematu na świat przyszedł ich pierworodny syn, któremu nadali imię Kuba.

Nie da się ukryć, ze tenisistka jest przeszczęśliwa w roli mamy i chętnie dzieli się pięknymi chwilami z maleńkim synkiem ze swoimi fanami. Od chwili, gdy maluch przyszedł na świat co rusz publikuje piękne zdjęcia z chłopcem.

Ostatnio na jej profilu pojawiła się kolejna fotka z maleńkim Kubusiem w roli głównej.

Chłopczyk jest przeuroczy i przyciąga spojrzenia wiernych fanów „Isi”. Choć czasem zdarzają się negatywne wpisy pod jej adresem – jak chociażby niedawny komentarz internauty dotyczący tego, że Agnieszka nie powinna wyjeżdżać z maleńkim dzieckiem nad morze w chwili pandemii – to fani są zachwyceni tym, jak wygląda życie Agnieszki Radwańskiej, gdy stała się mamą.

Teraz na jej Instagramie można zobaczyć nowe zdjęcie z chłopcem, jednak oprócz niego uwagę internautów przykuło tło fotografii. Co takiego wypatrzyli tam wielbiciele tenisistki?

Najnowsze zdjęcie Agnieszki Radwańskiej wywołało konsternację wśród fanów. O co chodzi?

Synek Agnieszki Radwańskiej właśnie ukończył dwa miesiące i tenisistka postanowiła wrzucić na Instagram jego najnowsze zdjęcie, na którym trzyma chłopca w ramionach i czule go całuje. Choć fotka jest przeurocza to mocno zwróciło uwagę internautów jej tło.

Widać, że choć Agnieszka jest już na sportowej emeryturze to nie może sobie odmówić przyjemności z oglądania turniejów tenisa ziemnego.

Wielu fanów wróży małemu Kubie pójście w ślady utalentowanych rodziców!

– Czas szybko leci. Nawet się pani nie zorientuje, jak Jakub wygra szlema!
– Piękne chwile, dużo szczęścia dla was.
– Też usypia, jak słyszy odgłos piłek w TV? – możemy przeczytać w komentarzach, cytowanych przez Plotek.

Jak informował portal "Życie": SENSACYJNE WIEŚCI O KRÓLOWEJ ELŻBIECIE, MONARCHINI OD TRZECH DEKAD MA MIEĆ DUBLERKĘ! W JAKIM CELU PAŁAC BUCKINGHAM ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE INFORMACJE O JEDNEJ Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. UCZESTNIK WYZNAŁ PRAWDĘ, WYJAWIŁ, ZE ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ, TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie" pisał również: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH